Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 489 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Nacha
S příměsí lnu, na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
351 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(2)
Skladem
351 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Hendi
Nůž Kitchen Line
Na pečivo, z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
Do košíku
Do košíku
Curver
Květináč Cozy Harvest Brown
Závěsný, plastový, ø 28 cm, výška 18 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
352 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Woodland
3 ks, bavlněné, béžové, 45x65 cm
(832)
Skladem
353 Kč
118 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, světle zelená, 150x200 cm
(54)
Skladem
353 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
354 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Balvi
Zarážka na knihy Cyclist
Kovová
(6)
Skladem
355 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Hello Kitty Kuromi
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
355 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 50x100 cm
(70)
Skladem
356 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomsterbergs
Forma na pečení Dome Latte
28 x 14 cm, silikon
Skladem
Poslední kousek
356 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Compactor
Stojan na víno
Nástěnný, kovový, počet lahví 6
(60)
Skladem
357 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Paw Patrol
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
358 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
358 Kč
179 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Farmers Kitchen
3 ks, bavlněné, modré/béžové, 45x65 cm
(631)
Skladem
359 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bauhaus
3 ks, bavlněné, 45x65 cm
(33)
Skladem
359 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Sass & Belle
Aromalampa Frida
Ø 9 cm, výška 13,5 cm
(54)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Obal na květináč Orvena
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Wooly
Z materiálu bouclé, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Hermia
Skleničky v sadě
6 ks, 50 ml, na panáky
(3)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Costa Nova
Hrnek Brisa
440 ml, keramický, bílý/světle modrý
(3)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Oxford Denim
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 45x65 cm
(64)
Skladem
359 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
YAMAZAKI
Koupelnový organizér Tower
Na vatové tampony, plastový, bílý, 11x7 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rex London
Kasička Presley the Panda
Plastová, BPA free, 10x10 cm, výška 15,5 cm
(36)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Casa Selección
Dekorační polštář Merely
Manšestrový, modrý, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Flanela
Z mikroflanelu, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Celebrate
150 ml, z kameniny, modrý/krémový
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(2)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, bílé, 185x200 cm
(61)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Bigso
Organizér Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(7)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Rex London
Podsedák Lily
Bavlněný, s ornamentem, 37x37 cm
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomsterbergs
Forma na pečení
39,5 x 22,5 cm, kov
(3)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Zrcadlo
Nástěnné, 19x29 cm
(3)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Casa Selección
Váza Clara
Skleněná, ø 15 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, světle šedá, 130x160 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Orion
Váza
Skleněná, ø 12,5 cm, výška 25 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Festival
Bílý, látkový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(92)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Mila Home
Běhoun na stůl Black Tree
S potiskem, 40x130 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Venezia
27x36 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 21x30
(5)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Celebrate
150 ml, z kameniny, žlutý/krémový
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, zelená, 90x140 cm
(64)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Novinka
Balvi
Zarážka na knihy Lobster
Kovová
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, bílá/šedá, 50x70 cm
(17)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Rex London
Kreativní sada Sew Your Own Koala
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Casa Selección
Váza
Skleněná, 12x8 cm, výška 23 cm
(7)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
55
56
57
...
94
Načíst další