Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 490 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, tmavě modré, 150x200 cm
(3)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Bianca
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, bílý, 50x85 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Light & Living
Svícen Bianu
Na čajovou svíčku, kovový
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (2)
Rex London
Kreativní sada DIY Pinball
Vhodný věk 6+
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Běhoun na stůl Autumn Leaves
S potiskem, 40x130 cm
(14)
Doručíme od 14. 12. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Adora
Z mikrovlákna, s potiskem, červený/ve zlaté barvě, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Graziella
Omyvatelný, z PVC, patchwork, okrově žlutý/šedý, 140x300 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Dětská termoska
Nerezová, zelená, 330 ml
(7)
Doručíme od 21. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 185x200 cm
(61)
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Orion
Dětská termoska
Nerezová, světle růžová, 330 ml
(7)
Doručíme od 21. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedé, 150x200 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Premium
Kave Home
Vánoční světelná dekorace Mishell
Světle šedá, ocelová, LED, na baterky, 35x5,5x35 cm
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(35)
Doručíme od 15. 10. 2026
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Velikost polštáře (2)
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(3)
Doručíme od 15. 10. 2026
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 3 ks
Casa Selección
Umělá levandule
3 ks, ø 10 cm, výška 31 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
359 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Sweet poppy
S květinovým vzorem, červený/béžový, ø 180 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Bianca
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, béžový, 50x85 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Zelený, 180x220 cm
(18)
Skladem
Poslední kousek
360 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Béžový, ø 180 cm
(1)
Skladem
360 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Maximex
Odpuzovač vos
2 ks, skleněný, ø 9 cm, výška 14 cm
(5)
Skladem
360 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koupelnový organizér Fablo
Keramický, krémový, 20x10 cm, výška 2 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
361 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Wenko
Koupelnový organizér Fablo
Keramický, černý, 20x10 cm, výška 2 cm
(2)
Skladem
361 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Wenko
Koupelnový organizér Fablo
Keramický, zelený, 20x10 cm, výška 2 cm
(1)
Skladem
361 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Wenko
Koupelnový organizér Fablo
Keramický, hnědý, 20x10 cm, výška 2 cm
(6)
Skladem
361 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, šalvějově zelený, 50x100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
361 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, taupe, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
361 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
Ručník Classic
Světle šedý, 50x100 cm
(7)
Skladem
361 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, khaki, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
361 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
Novinka
Bloomingville
Umělá květina Myrtle
Ø 20 cm, výška 100 cm
Skladem
362 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
Skladem
Poslední kousky
363 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minecraft "Mob Attack"
Bavlněná, šedá, 70x140 cm
(1)
Skladem
363 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Podsedák Stick
Bez uchycení, 35x35 cm
(57)
Doručíme od 11. 12. 2026
363 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
363 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
363 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
363 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 2 ks
Oblíbené
Joseph Joseph
Zátka na víno BarWise
Z nerezové oceli
(47)
Skladem
Poslední kousky
364 Kč
182 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rayen
Zástěra
Bavlněná, modrá
Skladem
364 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Cestovní hrnek Sipp
340 ml, plastový, v mentolové barvě
(33)
Skladem
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch "Rainbow"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé/modré, bavlněné, 135x100 cm
(5)
Skladem
366 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
RIG-TIG
Nůž Redo
Z nerezové oceli, rukojeť: plast
Skladem
366 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
RIG-TIG
Lahev Drink-It
500 ml, plastová, v lososové barvě
Doručíme od 16. 10. 2026
366 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Krémový, 180x220 cm
(11)
Skladem
367 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Purity
Bavlněná, modrá
(45)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
57
58
59
...
94
Načíst další