Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 491 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Rojaplast
Truhlík Modern
Dřevěný, 18x51 cm, výška 15 cm
(2)
Doručíme od 9. 10. 2026
381 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
(1)
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Rámeček Flavina
22,5x31,5 cm, stojací, v přírodní barvě, na fotku 21x30
(1)
Skladem
382 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Dumbo
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(20)
Skladem
382 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Skladem
382 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kave Home
Svícen Babirye
Kovový
(2)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Södahl
Prostírání Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
386 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Leopold Vienna
French press
Objem 350 ml, skleněný
(3)
Skladem
Poslední kousky
386 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Hendi
Nůž Kitchen Line
Vykosťovací, z nerezové oceli, délka čepele 15 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
386 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Adesta
2 ks, látková, s geometrickými vzory/kostkovaná, 35x50 cm
Skladem
386 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Dekorační tác Pure
Kovový, ø 39,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
387 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Dětský úložný box Head Happy Boy S
Plastový, s potiskem, žlutý, ø 16 cm, výška 19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
387 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
sada 2 ks
Lékué
Formy na pečení v sadě
2 ks, 20 x 9,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(7)
Skladem
388 Kč
194 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Lékué
Forma na pečení XL
25 x 25 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(5)
Skladem
388 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Uya
2 ks, z mořské řasy, kostkovaná, 33,5x49 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
388 Kč
194 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box Head Boy S
Plastový, žlutý, ø 16 cm, výška 19 cm
(174)
Skladem
Poslední kousky
388 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Premium
Costa Nova
Hrnek Summer Bliss
500 ml, kameninový
Skladem
Poslední kousek
388 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Bigso
Koupelnový organizér Soft Storage
Textilní, šedý, výška 100 cm
(47)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Leo
Z žinylky, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(9)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Cats
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(63)
Skladem
389 Kč
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Plážová osuška Sardines
Bavlněná, s potiskem/vtipná, 76x160 cm
(2)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Leo
Z žinylky, antracitový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Leo
Z žinylky, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(5)
Skladem
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Mila Home
Podsedák Meadow Flower
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(10)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Grasmere Floral Embroidered
Krémový, 30x40 cm
(2)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Pexeso Garden Birds
(17)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, modrá, 125x150 cm
(2)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Addy
130 ml, z kameniny, hnědý
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Rex London
Dětská křídla Fairies in the Garden
Kovová/látková, vhodný věk 3+
(16)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Obal na květináč Almada
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 16 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Casa Selección
Rámeček
18x60 cm, na zeď, bílý/v přírodní barvě
(12)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Zástěra Salcombe Boats
Bavlněná, modrá
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Sherlock
2 ks, černobílé, 14x18 cm
(10)
Skladem
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, růžové, 135x200 cm
(105)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Sass & Belle
Hrnek Surprise Penguin
350 ml, v mentolové barvě
(5)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, béžová, 150x200 cm
(70)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Rex London
Sada na vyšívání Wild Flowers
Vhodný věk 3+, BPA free
(2)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Difuzér Ball
Elektrický, objem 130 ml, ø 10 cm, výška 9,5 cm
(7)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský talíř Celebrate
Z kameniny, žlutý/krémový, ø 16 cm
(1)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Deka Woodland Gonks
Z mikroplyše, oranžová/hnědá, 130x170 cm
(3)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Zástěra Dramatic Floral
Bavlněná, růžová/šedá
(7)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
My House
Deka Vánoční pohoda
S vánočním motivem, hnědá, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
1
...
63
64
65
...
94
Načíst další