Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 491 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Orion
Nůž Master
Sekáček, délka čepele 18 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Prostěradlo Basic
Napínací, z mikroflanelu, hnědé, 90x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Optic
S geometrickým vzorem, 45x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Light & Living
Umělá květina Delphinio
Ø 12 cm, výška 80 cm
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Frozen
Bavlněná, 70x140 cm
(2)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
knor
Obraz View
40x50 cm, s rámem
(2)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, v levandulové barvě, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Sirius
Vánoční světelná dekorace Hannah
Bílá, skleněná, LED, na baterky, ø1,5x12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo Bow
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, bílé/růžové, 90x190 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Vitaus
Dětský koberec Joyfull Garden
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Giglio
192 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Brandani
Svíčka
Vonná, sojová, s vůní levandule, doba hoření 35 h, počet knotů 1 ks, ø 8 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Brandani
Svíčka
Vonná, sojová, s vůní růže, doba hoření 35 h, počet knotů 1 ks, ø 8 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Brandani
Svíčka
Vonná, sojová, s vůní rozmarýnu, doba hoření 35 h, počet knotů 1 ks, ø 8 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Styler
Obraz Howdy Cat
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Forget-me-not
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Prostírání Chocolate
Lněné, pratelné, 35x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Lékué
Forma na chleba
27,5 x 12,5 cm, silikon
(5)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Nutcracker
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, zelené, 50x70 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Rodeo
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Gypsophila
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Obraz Henri Matisse
30x40 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(115)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Sparrow
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Florentia
192 str., formát A5, bez potisku
(1)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Ego Dekor
Zapichovátka v sadě
12 ks, plastová, 20x13 cm, výška 15 cm
Skladem
399 Kč
33 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Abstract
Na zip, 55x55 cm
(22)
Doručíme od 14. 12. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Podsedák
Na zavazování, s potiskem/s ornamentem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Quadrilobe
192 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Respect
192 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, žlutá, 130x170 cm
(58)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Styler
Rámeček Japan
33x43 cm, na zeď, černý, na fotku 30x40
(43)
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Cowhide
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Town
Bavlněný, s potiskem, 33x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, tmavě modrá, 130x170 cm
(58)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Styler
Obraz Summer Fruit
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Umbrellas
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Kyoto
42x52 cm, na zeď, černý, na fotku 40x50
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Styler
Obraz Yellow Parus
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, černá, 130x170 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Styler
Obraz Bluejay & Blossom
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, oranžová, 130x170 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Hendi
Nůž Kitchen Line
Kuchařský, z nerezové oceli, délka čepele 15 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, světle růžové, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Bizzotto
Svícen Darreh
Na čajovou svíčku, keramický
Doručíme od 21. 10. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Rámeček
23x28 cm, stojací, bambusový, v přírodní barvě, na fotku 13x18
Doručíme od 19. 10. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, tmavě modré, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
+ Vhodná výška matrace (2)
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(18)
Skladem
401 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
1
...
68
69
70
...
94
Načíst další