Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 493 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Casa Selección
Deka Sherpa Bouclé
S beránkem, šedá, 130x160 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Vánoční světelná dekorace Phytia
Světle šedá, ocelová, LED, na baterky, 26x4,5x45,5 cm
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, světle růžová, 130x170 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, černé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Ebany
Omyvatelný, hnědý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálové, šedé, 180x260 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bébé Douceur
Dětská osuška s kapucí Gauge
Mušelínová, zelená, 75x75 cm
(1)
Doručíme od 19. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Deka Sherpa Bouclé
S beránkem, bílá, 130x160 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Rámeček Sencillo
32x42 cm, na zeď, bílý, na fotku 30x40
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na jednolůžko, saténové, růžové, 90x190 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
OYOY Mini
Dětská miska Enkei
Silikonová, červená, ø 6 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
OYOY Mini
Dětská miska Enkei
Silikonová, šedomodrá, ø 6 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
OYOY Mini
Dětský příbor Mellow
3 ks, ze silikonu, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Doručíme od 16. 10. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Marquina
Omyvatelný, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, šedý, 140x240 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Cattara
Kryt na ohniště
Látková, 93x93 cm, výška 58 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
421 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, černé, 27x27 cm
(48)
Skladem
423 Kč
141 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, zelené, 27x27 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
141 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Mario
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Lékué
Forma na dort
ø 26,5 cm, ocel
Skladem
Poslední kousky
425 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(8)
Skladem
426 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Winnie the Pooh "Pooh Hugs"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
Skladem
427 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Difuzér Cozy Cashmere Refill
S vůní ambry, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(1)
Skladem
427 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Premium
Kave Home
Difuzér Sweet Vanilla Refill
S vůní vanilky, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér Sweet Vanilla
S vůní vanilky, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Objem (2)
Na prodejně
Mepal
Dětské prostírání Fairy Garden by Little Dutch
Plastové/silikonové, 28x40 cm
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Guinea Pig
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 140x200 cm
(14)
Skladem
428 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Balvi
Organizér Head
Na psací potřeby, z cementu, 11,5x8 cm, výška 12 cm
Skladem
428 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Stojánek na tablet Magnetic Tower
Plastový, 5x2,5 cm, výška 5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
428 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Stojánek na tablet Magnetic Tower
Plastový, 5x2,5 cm, výška 5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
428 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Angus Highland Cow
4 ks, bavlněné, hnědé/béžové, 50x70 cm
(2)
Skladem
429 Kč
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Z mikroplyše, zelená, 130x170 cm
(14)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová
(40)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Witchcraft
Z mikroplyše, s haloweenským motivem, černá, 130x170 cm
(9)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
410 ml, keramický, růžový
(2)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Retro Meadow
3 ks, bavlněné, žluté/šedé, 45x65 cm
(522)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
My House
Povlečení Summer Meadow
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, s potiskem, 140x200 cm
(11)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelný řetěz Firework
Černý, kovový, LED, solární, délka 210 cm
(18)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Napájení (2)
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě English Meadow
4 ks, korková, s květinovými vzory, 21,5x29 cm
(14)
Skladem
429 Kč
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Salcombe Boats
4 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Naya
Zelený/béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
410 ml, keramický, modrý
(1)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, světle šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(47)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Boles d'olor
Vůně do auta Angels Charm
S vůní bergamotu/s vůní palisandru
(1)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Umělá květina Peony
Ø 23 cm, výška 62 cm
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Good Morning
Plážová osuška Free
Dětská, sametová, s potiskem, modrá/hnědá, 75x150 cm
(4)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Gradient
Ø 11,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Venkovní teploměr
(174)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Boles d'olor
Interiérová vůně Angels Charm
S vůní bergamotu/s vůní palisandru, 100 ml
(10)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
1
...
74
75
76
...
94
Načíst další