Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 498 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Sass & Belle
Hrnek Coralie
400 ml, keramický, béžový
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Boles d'olor
Vůně do auta Cotonet
S vůní limetky/s vůní pižma/s vůní konvalinky/s vůní magnólie
(2)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálové, krémové, 180x260 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomsterbergs
Forma na chleba Latte
35 x 13,5 cm, kov
(3)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Blocks
2 ks, bavlněné, růžové/hnědé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Vialli Design
Termokonvice Amo
1 l, bílá
(8)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Light & Living
Nástěnná dekorace Dragonfly
Kovová, výška 17,5 cm
(2)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Farmyard Animals
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Botania
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé/šedé, 160x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Bow
Z materiálu bouclé, bílý/růžový, 43x45 cm
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Somerset
2 ks, bavlněné, taupe, 20x14 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Somerset
2 ks, bavlněné, v terakotové barvě, 20x14 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Amaryllis
S vánočním motivem, červený/bílý, 150x240 cm
(3)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Svícen Cactus
Keramický
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kindsgut
Puzzle Whale
Vkládací, dřevěné, vhodný věk 2+
(4)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Laila
2 ks, zakládací, 50x70 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
ZicZac
Prostírání Otis
Gumové, 30x45 cm
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Kitchen
Omyvatelný, z PVC, 140x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Clara
Černá, papírová, do zásuvky, ø45x21 cm
(1)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Roarsome Animals
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, světle hnědé, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Boles d'olor
Vůně do auta Vanilla Cookies
S vůní vanilky/s vůní sušenky
(2)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Sass & Belle
Hrnek Coralie
400 ml, keramický, červený/modrý
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Meri Meri
Omalovánky Construction
Vhodný věk 3+
(2)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
P.L.A.Y.
Pouzdro na sáčky Houndstooth Red/Black
Červené
(2)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Konvička na zalévání
Z recyklovaného plastu, 2,3 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Alice
50 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Prehistoric Dinosaurs
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, modré/béžové, 120x150 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Bunny Tails Ditsy Flowers
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, růžové, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Blocks
2 ks, bavlněné, žluté/šedé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, béžové, 27x27 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
146 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Artevasi
Truhlík Siena
Z recyklovaného plastu, 17x40 cm, výška 17 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Outdoorchef
Grilovací teploměr
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Colorful
50 str., formát A5, bez potisku
(2)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
(3)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Noel
S vánočním motivem, 150x300 cm
(4)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Ubrus Rainbow Star
Z papíru, s hvězdičkami, bílý, 137x259 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minecraft Let´s Survive
Bavlněná, zelená, 70x140 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Costa
Omyvatelný, z PVC, patchwork, šedobéžový, 140x240 cm
(3)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Kate Louise
Dekorační polštář Libra
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Outdoorchef
Sorbent
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, s potiskem, 33x220 cm
(15)
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Vita
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Love
192 str., formát A6, linkované
Skladem
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Rispetto
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Soška Girl
Kovová, 17x3,5 cm, výška 31 cm
(17)
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Vánoční světelná dekorace Luna
Vínová, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø9x10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Světelný řetěz Lillan
Žlutý, kovový, LED, délka 210 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Cirrus
S příměsí juty, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
78
79
80
...
94
Načíst další