20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 477 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Digger Dreams
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, modré, 120x150 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Svícen Calma
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Stella
Z žakáru, krémový, 140x250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Santa
Plyšový, s vánočním motivem, červený/bílý, 38x32 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Hollystar
S vánočním motivem, bílý, 150x240 cm
(4)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Linella
Na dvoulůžko, zelené, 140x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Linella
Na dvoulůžko, slonovinové, 140x190 cm
(1)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětský polštářek Halloween Ghosts
Plyšový, s haloweenským motivem, bílý, 35x35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Thermal Sherpa
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, šedé, 135x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Mandala Tiles
Patchwork/s ornamentem, 45x140 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kindsgut
Hudební hračka Octopus
Vhodný věk 2+
Skladem
Poslední kousek
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Black Tree
S květinovým vzorem, 45x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, růžové, 240x300 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Utěrky v sadě Natural
2 ks, lněné, v přírodní barvě, 26x26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Linella
Na dvoulůžko, bílé, 140x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Ručník Frino
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x100 cm
(32)
Skladem
Poslední kousek
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Ručník White
Vaflový, lněný, bílý, 45x65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(5)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Světelná dekorace Noel
Na baterky, stolní , dřevěná, hnědá, šířka 5,5 cm, délka 31 cm, výška 31 cm
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karlsson
Budík Monocle
Ø 9 cm
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Ručník Sage
Vaflový, lněný, světle zelený, 45x65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Bal Kabagi
Oranžový, 18x18 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Remember
Chňapky v sadě Lemon
2 ks, zelené/v mentolové barvě, 18,5x18,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, žluté, 160x200 cm
Skladem
Poslední kousek
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Satin Stripe
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, damaškové, bílé, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, modré, 160x200 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Pantone
Zápisník Green 16-6340
Čtverečkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Satin Stripe
Napínací, na dvoulůžko, saténové, krémové, 150x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Ručník Frino
Froté, bavlněný, šedý/hnědý, 50x100 cm
(32)
Doručíme od 19. 10. 2026
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Esschert Design
Dětské zahradní nářadí Rake
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Pěstírna
34x34 cm, výška 45 cm
(59)
Doručíme od 20. 10. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Ručník Natural Fine Waffle
Vaflový, lněný, v přírodní barvě, 45x65 cm
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Roba
Usínáček Lil Planet
Mušelínový, praní na 40 stupňů, 40x40 cm
(5)
Doručíme od 19. 10. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Svícen Stons
Polyresinový
Doručíme od 23. 10. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Ručník Frino
Froté, bavlněný, bílý, 50x100 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Stitch
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 26,5 cm, délka 15,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
392 Kč
s kódem
490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
OYOY Mini
Kousátko Bara Dino
Vhodný věk 0+
Doručíme od 16. 10. 2026
392 Kč
s kódem
490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Koupelnový organizér EasyStore
Béžový, 35x24 cm, výška 16 cm
(5)
Skladem
492 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Blanca
Béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
394 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Sisteron
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s květinovým vzorem, červený/bílý, ø 160 cm
(11)
Skladem
394 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Metaltex
Nůž Heritage
Kuchařský, z nerezové oceli, délka čepele 15 cm, rukojeť: dřevo
(7)
Skladem
394 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
LEGO®
Dětská lampička Iconic
Bílá, plastová, LED, na baterky, s možností volby barvy, 9,5x9,5x6 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
MSV
Zrcadlo Oslo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 2x, 10,5x16 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Poppet
Vhodný věk 0+, BPA free, praní na 30 stupňů, výška 10 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Pantone
Hrnek Blue 2150
375 ml, porcelánový, světle modrý
(16)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
-20 % s kódem
Pantone
Hrnek Red 2035
375 ml, porcelánový, červený
(10)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
-20 % s kódem
Pantone
Hrnek Yellow 012
375 ml, porcelánový, žlutý
(16)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
-20 % s kódem
Pantone
Hrnek Warm Gray 2
375 ml, porcelánový, světle šedý
(10)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
1
...
89
90
91
...
94
Načíst další