Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 781 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Sahara
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Dětské misky v sadě Earth
2 ks, silikonové, béžové, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, khaki
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Goyave
Na dvoulůžko, na patentku, bavlněné, s potiskem, bílé/taupe, 200x200 cm
(10)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, skleněný, v matně stříbrné barvě
(5)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Sklenice v sadě Grand Cru Nouveau
2 ks, 360 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 10 ks
Restilo
Utěrky v sadě Louie
10 ks, bavlněné, šedé/tyrkysové, 50x70 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, zelené, 160x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, 50x90 cm
(117)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Casa Selección
Zrcadla v sadě
3 ks, nástěnná
(3)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Zelený, kovový, LED, do zásuvky, IP44, délka 500 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, modré, 180x200 cm
(7)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, šedé, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Lucy
Zelená, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø13x23,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Svícen Kantarel
Keramický
(1)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
(1)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, černý
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Svícen Charlie
Dřevěný
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Sweet Treats
Na jednolůžko, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Lékué
Forma na dort
ø 23 cm, silikon
(16)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
RHS
Dětské povlečení Butterfly Garden
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé/růžové, 135x200 cm
(2)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Ebony
Z mikroplyše, tmavě hnědá, 130x170 cm
(11)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Elly
Červený, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Aratorp
Červená, papírová, do zásuvky, ø75x22 cm
(2)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Sweetie
Ve zlaté barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 20x12x35 cm
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Lucy
Vínová, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø13x23,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Dot
Červená, papírová, do zásuvky, ø54x16 cm
(16)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Sapho
Koupelnový organizér Gedy Afrodite
Béžový, 30x10 cm, výška 3 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Sweetie
Ve zlaté barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 18x12x35,5 cm
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sunnylife
Pumpička
11x9 cm
(3)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Baroque
Tmavě modrá, papírová, do zásuvky, ø75x23 cm
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Artevasi
Truhlík Capri
Samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 19,5x50 cm, výška 18 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Meri Meri
Svíčky v sadě Bunny
3 ks, s velikonočním motivem, doba hoření 2 h, výška 10,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Forest Friends
Bílá/šedá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 28x6x44 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Bro
Bílá, plastová, LED, na baterky, s časovačem, ø12x35 cm
(1)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Lékué
Forma na pečení
ø 30 cm, plast
(7)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unlimited Design for kids
Nástěnná dekorace Propeller
Kartonová, výška 11 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ego Dekor
Květináč Barreiro
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Elly
Bílý, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Diana
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 19 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Artevasi
Truhlík Capri
Samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 19,5x50 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Knut
Krémové, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 12x9x11 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Jay
Objem 25 l
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Elly
Zelený, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Bow Embroidery
Na jednolůžko, na knoflíky, červené/bílé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Esschert Design
Konvička na zalévání
Skleněná, 1,4 l
(4)
Doručíme od 20. 10. 2026
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
139
140
141
...
267
Načíst další