Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 808 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě zelené, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Lorena Canals
Prostírání Handloom
Bavlněné, 38x50 cm
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Premier Housewares
Obal na květináč Jada
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 18 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Lorena Canals
Prostírání v sadě Handloom
2 ks, bavlněná, 38x50 cm
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
370 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Brushed Teddy Bear
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, krémové, flanelové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed Herringbone
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Brushed Forest Friends
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, krémové, flanelové, 120x150 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Brushed Sleepy Saurus Dino
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, krémové, flanelové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed Christmas Deer
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, v přírodní barvě, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed Christmas Penguins
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, v přírodní barvě, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Stag
Na dvoulůžko, na knoflíky, krémové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Mouse Town
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Happy Holidays
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Floral Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, krémové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Tartan Check
Bavlněný, s vánočním motivem, červený/tmavě zelený, 178x137 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, zelený, 137x178 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, vínový, 178x137 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Ručník Caro
Vaflový, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Wenko
Zrcadlo Alata
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, 15x35 cm
Skladem
629 Kč
s kódem
740 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Suerta
Lněný, na zip, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
630 Kč
s kódem
741 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Airi
S příměsí lnu, na zip, kostkovaný, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
630 Kč
s kódem
741 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
s kódem
742 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Printworks
Kniha hostů Be My Guest
100 str., bez potisku
Skladem
Poslední kousky
632 Kč
s kódem
744 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Spirella
Šperkovnice Alais
Plastová/skleněná/bambusová, se zrcadlem, 13x23 cm, výška 4 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
632 Kč
s kódem
744 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Organizér Tosca
Na psací potřeby, kovový, 8,5x12 cm, výška 14,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
634 Kč
s kódem
746 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Stojánek na mobil Tower
Kovový, 10x13 cm, výška 2 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
634 Kč
s kódem
746 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
La Rochére
Skleničky v sadě Mix
4 ks, 40 ml, na panáky
Doručíme od 20. 10. 2026
634 Kč
s kódem
746 Kč bez kódu
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Zilverstad
Dětský příbor Forest Animals
4 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
636 Kč
s kódem
748 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Termoláhev Truls
500 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
636 Kč
s kódem
748 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Hrnky v sadě Yule
2 ks, 380 ml, kameninové
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Difuzér #90 Pink Pepper, Poppy, Sandalwood
S vůní santálového dřeva/s vůní růžového pepře/s vůní máku, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Difuzér #47 Tangerine, Neroli and Saffron
S vůní vanilky/s vůní tabáku, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Difuzér #88 Linden, Moss, Hibiscus
S vůní mechu/s vůní ibišku/s vůní lípy, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(54)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Johan Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(2)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, skleněný, v matně zlaté barvě
(4)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Eanna
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 6 cm, výška 6 cm
(18)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Star Wars
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, černobílé, bavlněné, 140x200 cm
(6)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Soška Zoro
Mramorová, 9x20 cm, výška 21 cm
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícen Dasho
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, saténové, s pruhy, bílé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, žluté/oranžové, 50x90 cm
(152)
Skladem
Poslední kousek
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Fun
Syntetický, shaggy, kulatý, černý/krémový, ø 100 cm
(10)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Star Trading
Dětské noční světlo Whale
Bílé, silikonové, LED, na baterky, s možností volby barvy/s časovačem, 11x17x9,5 cm
(3)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Transport
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé/béžové, bavlněné, 135x200 cm
(5)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Sahara
Bavlněný, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Cocoon
Z mikroplyše, taupe, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousek
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Ingrid Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Hrnky v sadě Merry-go-round
2 ks, 380 ml, kameninové
(2)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
143
144
145
...
267
Načíst další