Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 880 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Narvik
53x73 cm, na zeď, hnědý, na fotku 50x70
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
House Nordic
Svícny v sadě
2 ks, na čajovou svíčku, z cementu
Doručíme od 23. 10. 2026
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, 25x25 cm, výška 18 cm
(51)
Skladem
Poslední kousky
646 Kč
s kódem
760 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
MSV
Koupelnový organizér Isalys
Na kosmetiku, bambusový, v přírodní barvě, 23x17 cm, výška 14 cm
Skladem
Poslední kousky
646 Kč
s kódem
760 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Váza Velia
Ocelová, béžová, ø 21 cm, výška 23 cm
Skladem
Poslední kousky
648 Kč
s kódem
762 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Umělá rostlina Anthurium
Ø 40 cm, výška 50 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
648 Kč
s kódem
762 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dekorační tác Serela
Mramorový, 18x18 cm
Skladem
Poslední kousky
648 Kč
s kódem
762 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Váza Ceola
Ručně vyrobená, keramická, bílá, ø 11 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
762 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Hrnky v sadě Nero
2 ks, 250 ml, na cappuccino/dvoustěnné
(9)
Skladem
Poslední kousky
762 Kč
381 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Váza Mireni
Z papírmaše, krémová, ø 15 cm, výška 26 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
648 Kč
s kódem
762 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Umělá rostlina Odora
Ø 63 cm, výška 57 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
648 Kč
s kódem
762 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Koupelnový organizér Creto
Betonový, béžový, 9x17 cm, výška 1 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
762 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šedá, ø 11 cm, výška 21 cm
(25)
Doručíme od 26. 10. 2026
762 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský úložný box Brick
Plastový, šedý, 32x16 cm, výška 11 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
s kódem
764 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
LEGO®
Organizér
Zásuvkový, plastový, 16x32 cm, výška 11,5 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
s kódem
764 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský úložný box Head Snowman L
Plastový, s potiskem, bílý, ø 24 cm, výška 27 cm
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
s kódem
764 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Café-To-Go Travel Mug Rose Quartz
230 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(8)
Skladem
651 Kč
s kódem
766 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Mioli Decor
Zarážka na knihy Forest
Kovová
(17)
Skladem
Poslední kousky
651 Kč
s kódem
766 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Button Retro
Výška 10 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
651 Kč
s kódem
766 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Panenka Milly
Vhodný věk 2+, praní na 40 stupňů, výška 4 cm
(11)
Skladem
653 Kč
s kódem
768 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Olica
Z recyklované bavlny, červená, 130x160 cm
Skladem
653 Kč
s kódem
768 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Panenka Lara
Vhodný věk 18m+, BPA free, praní na 40 stupňů, výška 4 cm
(4)
Skladem
653 Kč
s kódem
768 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Alk
Khaki/béžová, 130x160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
653 Kč
s kódem
768 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Missy
S příměsí bavlny, se snímatelným potahem, 35x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, hnědé/béžové, 50x90 cm
(398)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
La Rochére
Sklenice v sadě Abeille
4 ks, 260 ml
(32)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 320 ml
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Hrnek Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, bílý
(29)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, 30x40 cm
(3)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Good Morning
Povlečení Sym
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, bavlněné, béžové, 140x220 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, světle hnědé, 180x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Orion
Forma na chleba
33 x 16 cm, keramika
(21)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Hrnek Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, bílý
(29)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, modré, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(1)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Z mikroplyše, krémová, 130x170 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Milieu
Lněný, na zip, 45x45 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, šedý, 220x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Good Morning
Povlečení Celina
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, bavlněné, s květinovým vzorem, zelené/krémové, 140x220 cm
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, růžový/šedý, 260x280 cm
(42)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, světle hnědé, 240x300 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Urbania Lighthouse Functio
Na čajovou svíčku, keramický
(82)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Good Morning
Povlečení Emilia
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, bavlněné, s květinovým vzorem, černé/béžové, 140x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 10 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
10 ks, froté, bavlněné, 30x50 cm
(64)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
77 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, modré/růžové, 40x55 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Turtles
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, modré, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
My House
Povlečení Wood
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s potiskem, 140x200 cm
(1)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Osuška Comfort
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
148
149
150
...
269
Načíst další