Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 829 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, s rámem
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, tmavě modré, 180x200 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Playmobil
Dětský polštářek Boy
Se snímatelným potahem, s příměsí lnu, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Pineapple Elephant
Povlečení Cotton Rich Narrow Woven Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, taupe, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Váza Cayden
Skleněná, ø 20 cm, výška 30 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Revera
6 ks, 500 ml, z recyklovaného skla, na koktejly
Doručíme od 2. 11. 2026
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Tiseco Home Studio
Deka Ribble
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 130x160 cm
(6)
Doručíme od 6. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Leopold Vienna
Moka konvička Moshi
400 ml, kovová, šedá
Skladem
Poslední kousky
697 Kč
s kódem
820 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Zilverstad
Kasička Football Shoe
Kovová, 13x5,5 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
699 Kč
s kódem
822 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Cestovní hrnek Sipp
450 ml, z nerezové oceli, tmavě modrý/v leskle stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
700 Kč
s kódem
823 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Termoláhev Loop
500 ml, z nerezové oceli, oranžová
(1)
Skladem
Poslední kousek
700 Kč
s kódem
823 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
My House
Povlečení Boston
Na jednolůžko, na zip, z žakáru, šedé, 140x200 cm
(5)
Skladem
700 Kč
s kódem
823 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
700 Kč
s kódem
824 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Roba
Dětské povlečení Lil Planet
Do postýlky, na knoflíky, zelené, 100x135 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
700 Kč
s kódem
824 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorativní mísa Indah
Mramorová, ø 15 cm
Skladem
Poslední kousky
701 Kč
s kódem
825 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Lékué
Konvice na čaj
500 ml, se sítkem, skleněná, světle hnědá
(6)
Skladem
Poslední kousky
703 Kč
s kódem
827 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, béžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
2 ks, 540 ml, na víno
(2)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Šperkovnice Stowit
Dřevěná, 15x17 cm, výška 11 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Pineapple Elephant
Dekorační polštář Diamond
Bavlněný, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle hnědé, 220x200 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Ve stříbrné barvě, kovový, LED, do zásuvky, délka 16 m
(3)
Skladem
Poslední kousek
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, zelené, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, béžové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(3)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, růžové/hnědé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Rex London
Panenka Princess Celine
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 50 cm
(2)
Skladem
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Morris
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(7)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 14x18 cm
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Hård
Bílá, papírová, do zásuvky, 35x10x58 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brighton Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Craft
43x43 cm
Skladem
Poslední kousek
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen White
Na jednolůžko, z bavlněného saténu, bílé, 180x260 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Rex London
Sada dětského nářadí Tool Belt Playset
Vhodný věk 3+, BPA free
Skladem
Poslední kousek
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Data Flip
Digitální, 6x19 cm, výška 11,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Bílá, papírová, do zásuvky, ø75x22 cm
(13)
Skladem
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mepal
Termohrnek Natural brushed
375 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Sherpa Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, s beránkem, kostkované, hnědé, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 120x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 120x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
Restilo
Ubrus Gaia
Tyrkysový, 110x160 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen Green
Na jednolůžko, z bavlněného saténu, světle zelené, 180x260 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Restilo
Ubrus Gaia
Červený, 110x160 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Butter Kings
Zástěra Rowan Berries
Bavlněná, s vánočním motivem, bílá
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Lucie Floral Frill
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované/s květinovým vzorem, bílé/modré, 200x200 cm
(18)
Doručíme od 3. 11. 2026
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Odette
1,3 l, z kostního porcelánu, bílá
Doručíme od 2. 11. 2026
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
157
158
159
...
268
Načíst další