Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 915 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský koberec Crazy Unicorn
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový, ø 80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Jersey Lycra
Napínací, na dvoulůžko, jersey, bílé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dětské noční světlo Ola
Bílé, porcelánové, LED, noční/přenosné, na baterky, 25x15x18 cm
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Kartos
Kaligrafická sada Venezia
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dětské noční světlo Ola
Růžové, porcelánové, LED, noční/přenosné, na baterky, 25x15x18 cm
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Veronika Boulová
Plakát Two Faces
29x41 cm
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(13)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(13)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Styler
Obraz Lavender
75x56 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(13)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Flint
Z umělé kožešiny, světle šedá, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Mikkeller
2 ks, 500 ml, na pivo
Doručíme od 16. 10. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Stojan na květiny
Dřevěný, 22,5x33 cm, výška 39 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Jacob Geo
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, strukturovaný, béžové, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Váza Smoked
Ručně vyrobená, skleněná, šedá, ø 15 cm, výška 30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
775 Kč
s kódem
912 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 300 ml, na víno
(2)
Skladem
775 Kč
s kódem
912 Kč bez kódu
456 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 210 ml, na sekt
(1)
Skladem
775 Kč
s kódem
912 Kč bez kódu
456 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, béžový, 220x240 cm
(9)
Skladem
778 Kč
s kódem
915 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Black+Blum
Termoláhev
750 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Doručíme od 21. 10. 2026
780 Kč
s kódem
918 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 2x malý ručník (30x30)
(5)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, zelenomodré, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, béžové, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, krémový, 240x260 cm
(2)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, světle růžové, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, šedozelené, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Soft Linen
S vůní čistého prádla, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(6)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Optic
4 ks, na zip, s geometrickými vzory/3D, 43x43 cm
(24)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Kyoto Yume
S vůní vanilky/s květinovou vůní, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Rose & White Musk
S vůní růže/s vůní pižma, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
-15 % s kódem
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
(2)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Svícny v sadě Hambra
2 ks, kamenné
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Belle & Boo
Dětské povlečení Garden Friends
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bavlněné, 135x200 cm
(1)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Harriet
3 ks, 420 ml, keramické, modré/krémové
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
306 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, béžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, světle modrá, 150x200 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
sada 6 ks
Brandani
Skleničky v sadě Eden
6 ks, 190 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
153 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícen Elmir
Kovový
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Ploufou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 21 cm, délka 35 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost M/L, z mikroplyše, zelený
(2)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Woods
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(3)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Niza
Ručně malovaná, terakotová, černá, ø 20 cm, výška 16,5 cm
(12)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Diamond
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s geometrickým vzorem, šedé, 135x200 cm
(1)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Balvi
Budík Timber
Digitální/stolní, 6,5x16,5 cm, výška 6,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Neeson
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14,5 cm, výška 21,5 cm
(1)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
171
172
173
...
270
Načíst další