Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 846 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Luz
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, béžové, bavlněné, 140x200 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného saténu, růžové, 150x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 100x150 cm
(3)
Doručíme od 26. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Alanur
Bavlněný, modrý/růžový, 200x235 cm
(24)
Doručíme od 10. 11. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Jacob Geo
Na dvoulůžko, na knoflíky, strukturovaný, béžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 3 ks
ZicZac
Utěrky v sadě Duo Waffle
3 ks, bílé/hnědé, 50x76 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Organizér Kanso
Na psací potřeby, polyresinový, 12x22 cm, výška 3 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Organizér Kanso
Na psací potřeby, polyresinový, 12x22 cm, výška 3 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
JUNA
Ručník Check
Froté, z bio bavlny, modrý/růžový, 50x100 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play Space
Syntetický, s nízkým vlasem, tmavě modrý, 100x150 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Esschert Design
Závěs na květináč
Závěsný, kovový, výška 19 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
816 Kč
s kódem
960 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Kids
Syntetický, se střední délkou vlasu, růžový/šedý, 120x170 cm
(6)
Skladem
961 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Zrcadlo Matsuyama
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 17,5 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
s kódem
964 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětské úložné boxy v sadě
3 ks, plastové, 25x25 cm, výška 18 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
s kódem
964 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Pantone
Placatka
150 ml, z nerezové oceli, žlutá
(11)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
s kódem
964 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Royal Leather
Vonná, sojová, s vůní kůže, doba hoření 25 h, ø 13 cm, výška 6,5 cm
(154)
Doručíme od 26. 10. 2026
968 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Luma
930 ml, se sítkem, skleněná, šedá
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Dětské noční světlo Toucan
Bílé/hnědé, plastové, LED, na USB, 12x11x20 cm
(28)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Grass Leaves
4 ks, na zip, 43x43 cm
(84)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Hrnky v sadě Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlněná, starorůžová, 150x200 cm
(3)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 2x malý ručník (30x30)
(4)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Flynn
4 ks, 405 ml
(4)
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, béžové, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Z mikroplyše, žlutá, 130x170 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Fresh Sea Salt
Vonná, s vůní jasmínu/s vůní moře, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Citrus Crush
Vonná, s vůní santálového dřeva/s vůní mandarinky/s vůní ovocných tónů, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, zelené, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
House Nordic
Umělá rostlina Fig
40x40 cm, výška 60 cm
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Cam Cam Copenhagen
Dětské noční světlo Moon Shell
Světle růžové, silikonové, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy, 17x7x15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Coconut Milk Mango
Vonná, s vůní vanilky/s vůní kokosu/s vůní manga, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Terra Tabac
Vonná, s vůní pomeranče/s vůní pižma/s vůní tabáku, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Hinoki Sage
Vonná, s vůní citrusových plodů/s vůní cypřiše, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
ø 32 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, tmavě šedá, 150x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Rena
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
(5)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, šedobéžový, 170x210 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Grasmere Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené/hnědé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 230x220 cm
(97)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
485 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, saténové, růžové, 200x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, bílé, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, černý, 50x25 cm, výška 18 cm
(120)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Henry
Z mikroplyše, zelený, 220x240 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Váza Brisa
Ručně malovaná, z kameniny, bílá/modrá, ø 16 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, světle hnědý, 170x210 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Walton
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
178
179
180
...
268
Načíst další