Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 973 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Meowbaby
Dětský koberec Mammoth
Syntetický, shaggy, béžový, 115x140 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
2 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Novinka
Meowbaby
Dětský koberec Mammoth
Syntetický, shaggy, ve světle přírodní barvě, 115x140 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
2 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Novinka
Meowbaby
Dětský koberec Mammoth
Syntetický, shaggy, světle růžový, 115x140 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
2 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Novinka
Meowbaby
Dětský koberec Mammoth
Syntetický, shaggy, šalvějově zelený, 115x140 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
2 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
OYOY Mini
Plyšová hračka Hunsi
Vhodný věk 3+, výška 16 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
2 450 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, kovový, bílý, 31x15 cm, výška 16 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
2 451 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
White Label
Zrcadlo Nyko
Nástěnné, s dřevěným rámem, 26x120 cm
(4)
Doručíme od 15. 10. 2026
2 458 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Přehoz Lattice Cut
Prošívaný, sametový, černý, 220x230 cm
(8)
Skladem
2 459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Crystal
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(5)
Skladem
Poslední kousky
2 459 Kč
1 230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Holmegaard
Lucerna Design with Light
Skleněná, ø 16 cm, výška 25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 459 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Little Nice Things
Dětský sedací vak Dinosaur
Zelený, šířka 50 cm, váha 4 kg
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 459 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Umělá květina Orchid
Ø 16 cm, výška 84 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
2 469 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cosmopolitan Design
Dekorační polštář Rome Velvet
Sametový, růžový, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
2 469 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Set školních tašek Ninjago Dragon Energy
Objem 20 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 474 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Váza Tuga
Keramická, béžová, ø 12 cm, výška 36 cm
Skladem
Poslední kousek
2 475 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
noo.ma
Váza Tuga
Keramická, červená, ø 12 cm, výška 36 cm
Skladem
Poslední kousek
2 475 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
noo.ma
Dekorativní mísa Tuga
Keramická, ø 36 cm
Skladem
Poslední kousek
2 475 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
noo.ma
Dekorativní mísa Tuga
Keramická, ø 36 cm
Skladem
Poslední kousek
2 475 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
noo.ma
Váza Tuga
Keramická, tmavě modrá, ø 12 cm, výška 36 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
2 475 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Jen na Bonami
Linen Tales
Povlečení Linen Tales for Bonami
Na jednolůžko, na knoflíky, s příměsí lnu, bílé, 140x200 cm
(3)
Skladem
2 479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Beste
Damaškový, béžový, 240x260 cm
(2)
Skladem
2 479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sunnylife
Nafukovačka Lilo
85x180 cm
Skladem
Poslední kousky
2 479 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení Elena
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, s květinovým vzorem, béžové, 200x220 cm
(13)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Stojan na květiny Tower
Kovový, 25x25 cm, výška 80 cm
(5)
Doručíme od 14. 10. 2026
2 482 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Ego Dekor
Nádoba na nápoje Authentic
12,5 l
(42)
Skladem
Poslední kousek
2 489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Jen na Bonami
Linen Tales
Prostěradlo Linen Tales for Bonami
Napínací, na dvoulůžko, s příměsí lnu, bílé, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
2 489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec ABC
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, s třásněmi, krémový, 90x130 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
2 489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Breeze
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(11)
Skladem
2 499 Kč
1 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Aventurine
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(13)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
1 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Sail
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(13)
Skladem
2 499 Kč
1 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Obraz Madeline Relief
60x90 cm, 3D, s rámem/na plátně
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Nástěnka A-bulletin
Magnetická, 30x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
WMF
Páková vývrtka Baric
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hartman
Deka Jolie
Sametová, žlutá, 170x130 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Hartman
Deka Jolie
Sametová, růžová, 170x130 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Umbra
Rámeček Flute
57x99 cm, na zeď, kovový/skleněný, leskle černý, na fotku 13x18/na fotku 20x25
Doručíme od 23. 10. 2026
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Hübsch
Vázy v sadě Cloud
2 ks, ručně vyrobené, skleněné, modré, ø 15 cm, výška 25 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Váza Luserna
Keramická, růžová, ø 16 cm, výška 31 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Elektrický svícen Gylling
V mosazné barvě, kovový, do zásuvky, 42x6x53 cm
(4)
Skladem
2 500 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec Chicken
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, s nízkým vlasem, hnědý, 110x100 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
2 501 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Zrcadlo Alum
Nástěnné, s dřevěným rámem, ø 50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
2 505 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Premium
Hübsch
Zrcadlo Mood
Nástěnné, s bambusovým rámem, ø 60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 508 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Light & Living
Sošky v sadě Cyclists
2 ks, kovové, 24x18 cm, výška 22 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
2 509 Kč
1 255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novogratz
Stojan na květiny Athena
Kovový, 52x55 cm, výška 63,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
MiaCara
Postroj Modena Asphalt L
Velikost L, tmavě šedý, délka 42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
PT LIVING
Regál na víno Cuadro
Nástěnný, kovový, ve zlaté barvě, počet lahví 10, povrchová úprava: barva, ve zlaté barvě, šířka 67 cm, výška 66 cm, hloubka 7,5 cm
Skladem
Poslední kousek
2 509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Meowbaby
Pikler trojúhelník Montessori
Z borovicového dřeva, v přírodní barvě, 60x60 cm, výška 60 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
2 509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rojaplast
Truhlík Maxi
Dřevěný, 50x100 cm, výška 40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
2 513 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
249
250
251
...
271
Načíst další