Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
13 000 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
sada 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v sadě Flower
6 ks, ø 7 cm, silikon
(5)
Skladem
309 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Dětský hrnek Mushroom
225 ml, keramický, béžový
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Rex London
Kreativní sada Cross-stitch Kit Butterfly
Vhodný věk 5+
(2)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Amber
2 ks, bavlněné, na zip, 40x40 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Deka Flanou
Z mikroflanelu, modrá, 125x150 cm
(1)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Rex London
Hrnek
280 ml, skleněný, modrý
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Rex London
Hrnek
280 ml, skleněný, v mentolové barvě
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, šedá, 70x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Novinka
Rex London
Hrnek
280 ml, skleněný, v hořčicové barvě
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Utěrka True Green
Lněná, zelená, 45x65 cm
(88)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Styler
Rámeček Kyoto
32x42 cm, na zeď, černý, na fotku 30x40
(3)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Casa Selección
Rámečky v sadě
14x19 cm, 3 ks, stojací/na zeď, hnědé/v přírodní barvě, na fotku 10x15
(4)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(25)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Bloomingville
Sklenice Afeen
340 ml
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Lyonnais
200 ml
(47)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na jednolůžko, z bio bavlny, červené, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Casa Selección
Podsedák Delfy
Na zavazování, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Jersy
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě modré, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
JAHU collections
Dekorační polštář Ella
Sametový, červený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sass & Belle
Dětský hrnek Lilac
225 ml, keramický, béžový
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Linen Tales
Ručník White
Vaflový, lněný, bílý, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Zástěra Cuistot
Bavlněná, béžová
(1)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sass & Belle
Dětský hrnek Dahlia
225 ml, keramický, béžový
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, modrý, 50x100 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Amber
2 ks, bavlněné, na zip, 40x40 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 20 cm, výška 18 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Salt&Pepper
Hrnek Ora Gloss
410 ml, z kostního porcelánu, bílý
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Kartos
Sešit s propiskou Sailor Man
96 str., formát A5, linkovaný
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (2)
Kartos
Sešit s propiskou Swing
96 str., formát A5, linkovaný
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Ručník Sage
Vaflový, lněný, světle zelený, 30x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Frino
2 ks, froté, bavlněné, světle hnědé, 30x50 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(21)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (3)
Premier Housewares
Rámeček Sailor
16x21 cm, kamenný, bílý, na fotku 10x15
(1)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Design Letters
Dětská miska Darling
Plastová, světle modrá, ø 11 cm
(3)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Lampion Lampion
Fialový, látkový/plastový
(11)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(4)
Doručíme od 15. 10. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Frino
2 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Linen Tales
Utěrka Martini
Lněná, zelená/hnědá, 45x65 cm
(10)
Doručíme od 18. 11. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
Linen Tales
Utěrka Ashes of Roses
Lněná, růžová/hnědá, 45x65 cm
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(27)
Doručíme od 14. 12. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(10)
Doručíme od 14. 12. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, růžový, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Candy Cane
Bavlněná, červená, 18x88 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Organizér Herba
Látkový, 10x10 cm, výška 3 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
43
44
45
...
271
Načíst další