Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 895 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Agnes
230 ml, keramický, šedozelený
Doručíme od 27. 10. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, světle šedý
(716)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, světle růžový
(716)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Esschert Design
Zenová zahrada
Betonová/kamenná/bambusová, 22x30 cm, výška 4 cm
(27)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, tyrkysový
(716)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, bílý
(716)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, modrý
(716)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, černý
(716)
Skladem
Poslední kousky
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, oranžový
(716)
Skladem
Poslední kousky
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšové hračky v sadě Micromallows 4Pack
4 ks, vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 6 cm, délka 4,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
WMF
Teploměr na víno Clever & More
(16)
Skladem
Poslední kousek
350 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nacha
S příměsí lnu, na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
298 Kč
s kódem
351 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Hendi
Nůž Kitchen Line
Na pečivo, z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
301 Kč
s kódem
354 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Dakls
Konvice na čaj Mottle
900 ml, keramická, hnědá
Skladem
Poslední kousky
354 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Balvi
Zarážka na knihy Cyclist
Kovová
(6)
Skladem
302 Kč
s kódem
355 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Hello Kitty Kuromi
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
302 Kč
s kódem
355 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Zavlažovací koule Flora
Skleněná
(15)
Skladem
303 Kč
s kódem
357 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
303 Kč
s kódem
357 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(2)
Skladem
303 Kč
s kódem
357 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Oblíbené
Compactor
Stojan na víno
Nástěnný, kovový, počet lahví 6
(60)
Skladem
357 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Curver
Květináč Cozy Harvest Brown
Závěsný, plastový, ø 28 cm, výška 18 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
358 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Farmers Kitchen
3 ks, bavlněné, modré/béžové, 45x65 cm
(631)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bauhaus
3 ks, bavlněné, 45x65 cm
(33)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Sass & Belle
Aromalampa Frida
Ø 9 cm, výška 13,5 cm
(54)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Obal na květináč Orvena
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Wooly
Z materiálu bouclé, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Hermia
Skleničky v sadě
6 ks, 50 ml, na panáky
(3)
Skladem
Poslední kousek
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Oxford Denim
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 45x65 cm
(64)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
YAMAZAKI
Koupelnový organizér Tower
Na vatové tampony, plastový, bílý, 11x7 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Kasička Presley the Panda
Plastová, BPA free, 10x10 cm, výška 15,5 cm
(36)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Casa Selección
Dekorační polštář Merely
Manšestrový, modrý, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Gabby's Dollhouse "Sugar Dream"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Flanela
Z mikroflanelu, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Celebrate
150 ml, z kameniny, modrý/krémový
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(7)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(2)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, bílé, 185x200 cm
(61)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Rex London
Podsedák Lily
Bavlněný, s ornamentem, 37x37 cm
Skladem
Poslední kousek
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Blomsterbergs
Forma na pečení
39,5 x 22,5 cm, kov
(3)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(11)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Casa Selección
Váza Clara
Skleněná, ø 15 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, světle šedá, 130x160 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Orion
Váza
Skleněná, ø 12,5 cm, výška 25 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Dětská termoska
Nerezová, zelená, 330 ml
(7)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
55
56
57
...
269
Načíst další