Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 846 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen "Wind"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
Skladem
Poslední kousky
381 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
(1)
Skladem
Poslední kousek
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
Skladem
Poslední kousky
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Rámeček Flavina
22,5x31,5 cm, stojací, v přírodní barvě, na fotku 21x30
(1)
Skladem
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Dumbo
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(20)
Skladem
382 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svícen Babirye
Kovový
(2)
Skladem
Poslední kousky
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Vánoční světelná dekorace Mishell
Světle šedá, ocelová, LED, na baterky, 35x5,5x35 cm
Skladem
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Balvi
Tabule Week Planner
Magnetická, 30x42 cm
(6)
Skladem
328 Kč
s kódem
386 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hendi
Nůž Kitchen Line
Vykosťovací, z nerezové oceli, délka čepele 15 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
328 Kč
s kódem
386 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Adesta
2 ks, látková, s geometrickými vzory/kostkovaná, 35x50 cm
Skladem
328 Kč
s kódem
386 Kč bez kódu
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, bílý, 20x10 cm, výška 7 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
s kódem
387 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
387 Kč
194 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Uya
2 ks, z mořské řasy, kostkovaná, 33,5x49 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
330 Kč
s kódem
388 Kč bez kódu
194 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Bunky
Ø 9 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
330 Kč
s kódem
388 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Marie Cat "Merci"
Do postýlky, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 100x135 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
388 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Summer Bliss
500 ml, kameninový
Skladem
330 Kč
s kódem
388 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Koupelnový organizér Soft Storage
Textilní, šedý, výška 100 cm
(47)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Leo
Z žinylky, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(9)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Cats
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(63)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Leo
Z žinylky, antracitový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Plážová osuška Sardines
Bavlněná, s potiskem/vtipná, 76x160 cm
(2)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Leo
Z žinylky, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(5)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mila Home
Podsedák Meadow Flower
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(10)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě English Meadow
4 ks, korková, s květinovými vzory, 21,5x29 cm
(14)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Grasmere Floral Embroidered
Krémový, 30x40 cm
(2)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Pexeso Garden Birds
(17)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, modrá, 125x150 cm
(2)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Addy
130 ml, z kameniny, hnědý
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Dětská křídla Fairies in the Garden
Kovová/látková, vhodný věk 3+
(16)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Rámeček
18x60 cm, na zeď, bílý/v přírodní barvě
(12)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Zástěra Salcombe Boats
Bavlněná, modrá
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Sherlock
2 ks, černobílé, 14x18 cm
(10)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, růžové, 135x200 cm
(105)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Sass & Belle
Hrnek Surprise Penguin
350 ml, v mentolové barvě
(5)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
PT LIVING
Dekorační tác Pure
Kovový, ø 39,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Sada na vyšívání Wild Flowers
Vhodný věk 3+, BPA free
(2)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, béžová, 150x200 cm
(70)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
-15 % s kódem
Homéa
Difuzér Ball
Elektrický, objem 130 ml, ø 10 cm, výška 9,5 cm
(7)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský talíř Celebrate
Z kameniny, žlutý/krémový, ø 16 cm
(1)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Woodland Gonks
Z mikroplyše, oranžová/hnědá, 130x170 cm
(3)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Antartic
Z umělé kožešiny, šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Zástěra Dramatic Floral
Bavlněná, růžová/šedá
(7)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
My House
Deka Vánoční pohoda
S vánočním motivem, hnědá, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
63
64
65
...
268
Načíst další