Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 904 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Kyoto Black
25x48 cm, na zeď, černý/v přírodní barvě, na fotku 10x15
(6)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Lahti
38x48 cm, na zeď, šedý, na fotku 30x40
(14)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Sarina
Omyvatelný, hnědý, ø 160 cm
(1)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Puzzle Rabbit
Vkládací, dřevěné, vhodný věk 2+
(3)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Satin Stripe
Napínací, na jednolůžko, damaškové, bílé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Blocks
2 ks, bavlněné, žluté/šedé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Citronnade
Omyvatelný, z PVC, patchwork, žlutý/tyrkysový, 140x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, šedý, 45x12 cm
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, modrý, ø 180 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Dakls
Ubrus
Omyvatelný, z PVC, s květinovým vzorem, béžový, 140x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Irma
Bílá, papírová, do zásuvky, ø75x18 cm
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kate Louise
Dětský polštářek Matryoshka
Se snímatelným potahem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Lékué
Forma na pečení Fortune origami
14 x 14 cm, silikon
(4)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, starorůžové, 90x200 cm
(2700)
Doručíme od 22. 10. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Altea
S příměsí bavlny, béžový, se snímatelným potahem, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Christmas Elves
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, červené/modré, s vánočním motivem, 120x150 cm
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Kitchen
150x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, tmavě modré, 135x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Tartan Teddy Bear
S vánočním motivem, červený/tmavě zelený, 45x45 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Memo
30x40 cm, tištěný, s rámem
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Podsedák Doodles
Na zavazování, s potiskem/s abstraktním vzorem, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Fiskars
Okopávačka Quikfit
Kovová, 5,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Happy Icons
8 ks, papírová, vybarvovací, 28x42,5 cm
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Prostírání True Green
Lněné, 35x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Butterflies & Flowers
8 ks, papírová, vybarvovací, s květinovými vzory, 28x42,5 cm
(1)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Feuillys
Omyvatelný, hnědý, ø 160 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Mila Home
Podsedák Illustrated Flower
Na zavazování, s potiskem, ø 42 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, béžový, 45x12 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Sklenička Taurin
250 ml, na sekt
Doručíme od 27. 10. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mepal
Dětská lahev Fairy Garden by Little Dutch
Plastová, světle růžová, 400 ml
(59)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
s kódem
410 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Balvi
Organizér Head
Na psací potřeby, z cementu, 8x11,5 cm, výška 12 cm
(11)
Skladem
349 Kč
s kódem
410 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Dětská lahev Little Farm by Little Dutch
Plastová, světle zelená, 400 ml
(7)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
s kódem
410 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Dětská lahev Food Fest
Plastová, fialová, 400 ml
(59)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
s kódem
410 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Dětská lahev Sunshine & Rainbow
Plastová, béžová, 400 ml
(59)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
s kódem
410 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Karlsson
Budík Neat
9x4 cm, výška 9 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
410 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Novinka
Dakls
Dětská stolní lampa Butterfly
Růžová, kovová, LED, přenosná, na USB, ø15x25 cm
Skladem
Poslední kousek
411 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Dakls
Dětská stolní lampa Butterfly
Bílá, kovová, LED, přenosná, na USB, ø15x25 cm
Skladem
Poslední kousky
411 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Koupelnový organizér EasyStore
Béžový, 40x16 cm, výška 13 cm
(6)
Skladem
351 Kč
s kódem
413 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Border Collie
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, černobílé, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
413 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Koupelnový organizér Viva
Béžový, 11,5x11,5 cm, výška 14 cm
(9)
Skladem
351 Kč
s kódem
413 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Curver
Květináče v sadě Cozy
3 ks, plastové, ø 15 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
413 Kč
138 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Horse "Meadow"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(6)
Skladem
416 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, zelené, 27x27 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
354 Kč
s kódem
416 Kč bez kódu
139 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kähler Design
Svíčka Hammershøi Christmas
S vánočním motivem, počet knotů 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
Skladem
354 Kč
s kódem
417 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Blomus
Svícen Calma
Na čajovou svíčku, betonový
(65)
Skladem
417 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Fuzz-A-Mallows Rayen
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(2)
Skladem
354 Kč
s kódem
417 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, zelený, 150x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
354 Kč
s kódem
417 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Tvar (2)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Prostírání v sadě Briven
2 ks, bavlněná, s pruhy, 35x50 cm
Skladem
354 Kč
s kódem
417 Kč bez kódu
209 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
71
72
73
...
269
Načíst další