Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 840 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Meri Meri
Omalovánky Construction
Vhodný věk 3+
(2)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
P.L.A.Y.
Pouzdro na sáčky Houndstooth Red/Black
Červené
(2)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Konvička na zalévání
Z recyklovaného plastu, 2,3 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Alice
50 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Prehistoric Dinosaurs
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, modré/béžové, 120x150 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Bunny Tails Ditsy Flowers
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, růžové, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Reality
Dětská lampička Flamingo
Bílá, plastová, LED, na baterky/na USB, 8x13x29 cm
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, béžové, 27x27 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
146 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Grilovací teploměr
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ego Dekor
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
(3)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Artevasi
Truhlík Siena
Z recyklovaného plastu, 17x40 cm, výška 17 cm
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Colorful
50 str., formát A5, bez potisku
(2)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Meri Meri
Ubrus Rainbow Star
Z papíru, s hvězdičkami, bílý, 137x259 cm
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Libra
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minecraft Let´s Survive
Bavlněná, zelená, 70x140 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Ondine
Černý/béžový, se snímatelným potahem, 40x60 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Costa
Omyvatelný, z PVC, patchwork, šedobéžový, 140x240 cm
(3)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Sorbent
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Vita
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Love
192 str., formát A6, linkované
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Rispetto
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mioli Decor
Soška Girl
Kovová, 17x3,5 cm, výška 31 cm
(17)
Doručíme od 10. 11. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Luna
Vínová, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø9x10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Cirrus
S příměsí juty, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Lillan
Žlutý, kovový, LED, délka 210 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, krémový, 45x45 cm
(42)
Doručíme od 3. 11. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Umělá rostlina Pelia
Ø 28 cm, výška 28 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, 32x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/zelené, 90x190 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Balvi
Zarážky na knihy v sadě Joypad
2 ks, kovové
(6)
Skladem
Poslední kousky
374 Kč
s kódem
440 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Skladem
Poslední kousky
374 Kč
s kódem
440 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
OYOY Mini
Skládací věž Tawa
Silikonová, vhodný věk 0+
(1)
Skladem
375 Kč
s kódem
441 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Mini
Chrastítko Banana
Vhodný věk 0+
(1)
Skladem
Poslední kousky
375 Kč
s kódem
441 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Moka konvička Paloma
120 ml, hliníková, ve stříbrné barvě
(2)
Doručíme od 13. 10. 2026
443 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Lékué
Termoska To Go
500 ml, v mentolové barvě
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Spirella
Šperkovnice Alais
Plastová/skleněná/bambusová, se zrcadlem, 14x14 cm, výška 5,5 cm
(2)
Doručíme od 13. 10. 2026
378 Kč
s kódem
445 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
PT LIVING
Svícen Swirl
Skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousek
446 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Sandrine
500 ml, keramický, hnědý
(51)
Skladem
Poslední kousky
380 Kč
s kódem
447 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Dolly
170 ml, z kameniny, béžový
Skladem
380 Kč
s kódem
447 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Fleur
350 ml, kameninový, na latte, béžový
Skladem
Poslední kousek
380 Kč
s kódem
447 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Umělá květina Anthurium
Ø 20 cm, výška 117 cm
(4)
Skladem
447 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, 25x12,5 cm, výška 18 cm
(107)
Skladem
Poslední kousek
380 Kč
s kódem
447 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Hloubka (2)
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Caro
2 ks, vaflové, bavlněné, bílé, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
447 Kč
224 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Brick
2 ks, s lahví, plastové, žluté, 390 ml
(139)
Skladem
381 Kč
s kódem
448 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Brick
2 ks, s lahví, plastové, žluté, 390 ml
(1)
Skladem
381 Kč
s kódem
448 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Bee
2 ks, s lahví, plastové, růžové/fialové, 390 ml
(139)
Skladem
381 Kč
s kódem
448 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Cherish
325 ml, keramický, světle modrý
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
78
79
80
...
268
Načíst další