Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 928 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, krémová, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, tmavě modré, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
+ Vhodná výška matrace (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, světle hnědé, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
+ Vhodná výška matrace (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, černé, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, bílé, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, světle hnědé, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, tmavě modré, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Bow
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, bílé/růžové, 135x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
400 Kč
s kódem
471 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Hello Kitty
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
400 Kč
s kódem
471 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Stojan na víno
Nástěnný, kovový, počet lahví 6
(271)
Skladem
400 Kč
s kódem
471 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Podsedák Estela
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
400 Kč
s kódem
471 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box Head Girl S
Plastový, žlutý, ø 16 cm, výška 19 cm
(91)
Skladem
Poslední kousek
400 Kč
s kódem
471 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
My House
Set přehozu a povlaku na polštář Foglie
Prošívaný, modrý/šedý, 220x240 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
471 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Blomsterbergs
Forma na pečení Dome Latte
28 x 14 cm, silikon
Skladem
Poslední kousek
400 Kč
s kódem
471 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Flute
16x20 cm, stojací, skleněný, ve zlaté barvě, na fotku 10x15/na fotku 13x18
(2)
Skladem
402 Kč
s kódem
473 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, skleněný, bílý
(9)
Skladem
403 Kč
s kódem
474 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Lena Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 18x23,5 cm, výška 11 cm
(10)
Skladem
403 Kč
s kódem
474 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
B.E.S.
Povlečení Geometries
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé, krepové, s geometrickým vzorem, žluté/šedé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
474 Kč
Do košíku
Do košíku
B.E.S.
Povlečení Caraway
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé, krepové, s potiskem, bílé/v terakotové barvě, 140x200 cm
(1)
Skladem
474 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, béžový, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
474 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Salobre
Z recyklované bavlny, černá/béžová, 130x160 cm
(1)
Skladem
404 Kč
s kódem
475 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě City
2 ks, s lahví, plastové, modré/ve stříbrné barvě, 390 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
405 Kč
s kódem
476 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bumble Bees
3 ks, bavlněné, žluté/béžové, 45x65 cm
(83)
Skladem
406 Kč
s kódem
478 Kč bez kódu
159 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Guinea Pig
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 140x200 cm
(14)
Skladem
406 Kč
s kódem
478 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Football
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, zelené, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
406 Kč
s kódem
478 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Dachshund
Kovová
(36)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Millie
110 ml, z kameniny, krémový
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Harry Potter "Hogwarts Night"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, tmavě modré/šedé, z mikrovlákna, 140x200 cm
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Cat
Kovová
(42)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Lahev Nordic black
900 ml, cestovní, tritanová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětský polštářek se svítícím efektem Game Over
Z mikroplyše, šedý, 38x29 cm
(5)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, modrá
(11)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě
2 ks, ø 15 cm, výška 28 cm
(3)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Dětská lahev Campus
Plastová, modrá, 600 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Dětská lahev Campus
Plastová, růžová, 600 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Sass & Belle
Kasička Rainbow Unicorn
Kameninová, 12x20 cm, výška 18 cm
(60)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Pauline
Pratelný, s příměsí lnu, krémový, ø 180 cm
(2)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, zelenomodrá, 90x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Boles d'olor
Aromalampa Etna
Keramická, ø 8 cm, výška 11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Rámeček
15x10 cm, na zeď, kovový, ve zlaté barvě, na fotku 10x15
(2)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Gradient
Ø 11,5 cm
(1)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Arctic Fox
Z umělé kožešiny, šedobéžový, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, světle šedá, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Green Gate
Zahradní rukavice
(5)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě hnědé, 90x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
1
...
86
87
88
...
270
Načíst další