Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 898 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, černé, 160x200 cm
(77)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Kreativní sada Build a Volcano
Vhodný věk 8+
(20)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 3x35 cm, výška 25 cm
(11)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Bergamot Orange
Vonná, sojová, s vůní citrusových plodů/s vůní koriandru/s vůní bílého pepře, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6 cm, výška 8 cm
(154)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Konvička na zalévání Ladybird
Kovová, 1,5 l
(4)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Vývrtka BarStar
Plastová
(9)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Geo
2 ks, 330 ml, skleněné, na cappuccino/dvoustěnné
(20)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
Ø 18 cm, výška 18 cm
(190)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Lahev
500 ml, cestovní, z nerezové oceli, světle růžová
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Rex London
Lahev
500 ml, z nerezové oceli, černá
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Mepal
Dětský svačinový box Forest Friends by Little Dutch
S vidličkou, plastový, světle modrý, 1,6 l
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Pudding
Plyšový, s vánočním motivem, hnědý, 35x35 cm
(1)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Forest Fable
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 36x34 cm
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, černý, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Strass
Ve stříbrné barvě, 140x300 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, v lososové barvě, 160x200 cm
(77)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Santa
Plyšový, s vánočním motivem, červený/bílý, 38x32 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, fialová, 160x210 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Rámečky v sadě
22x27 cm, 2 ks, na zeď, bílé/v přírodní barvě, na fotku 20x25
(5)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
LIND DNA
Prostírání Monstera Leaf Nupo
Z eko kůže, 22x26 cm
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Stella
Z žakáru, krémový, 140x250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Linella
Na dvoulůžko, zelené, 140x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, růžové, 240x300 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Linella
Na dvoulůžko, slonovinové, 140x190 cm
(1)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětský polštářek Halloween Ghosts
Plyšový, s haloweenským motivem, bílý, 35x35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Thermal Sherpa
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, šedé, 135x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kindsgut
Hudební hračka Octopus
Vhodný věk 2+
Skladem
Poslední kousek
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Black Tree
S květinovým vzorem, 45x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Utěrky v sadě Natural
2 ks, lněné, v přírodní barvě, 26x26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Green Gate
Svícen Laura
Kovový, s vánočním motivem
(3)
Skladem
Poslední kousek
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Ručník Natural Fine Waffle
Vaflový, lněný, v přírodní barvě, 45x65 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Green Gate
Svícen Laura
Kovový, s vánočním motivem
(3)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Linella
Na dvoulůžko, bílé, 140x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Ručník Frino
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x100 cm
(32)
Skladem
Poslední kousek
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Ručník White
Vaflový, lněný, bílý, 45x65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(5)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Světelná dekorace Noel
Hnědá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 31x5,5x31 cm
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Monocle
Ø 9 cm
Skladem
Poslední kousek
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Ručník Sage
Vaflový, lněný, světle zelený, 45x65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Homéa
Aromalampa LED Colours
Plastová, ø 8 cm, výška 13,5 cm
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, žluté, 160x200 cm
Skladem
Poslední kousek
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, modré, 160x200 cm
(5)
Doručíme od 29. 10. 2026
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Pantone
Zápisník Green 16-6340
Čtverečkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Digger Dreams
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, modré, 120x150 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Satin Stripe
Napínací, na dvoulůžko, saténové, krémové, 150x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Ručník Frino
Froté, bavlněný, šedý/hnědý, 50x100 cm
(32)
Doručíme od 26. 10. 2026
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Esschert Design
Dětské zahradní nářadí Rake
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
89
90
91
...
269
Načíst další