20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 899 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Nůž Gourmet
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: nerez
(26)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Juicy Cherries
S vůní třešně, váha 28 g
(7)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-20 % s kódem
Rex London
Skládací hračka Digger
Kovová, vhodný věk 8+
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Tulips
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Myren
Do zásuvky, závěsná, skleněná, bílá, ø 9 cm, výška 9 cm
(10)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Hanaia
20 ks, papírové, 33x33 cm
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Orion
Forma na pečení Statek
20 x 16 cm, silikon
Skladem
Poslední kousek
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Dakls
Prostírání Crystalline
Látkové, pratelné, s vánočním motivem, 33x48 cm
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Forma na pečení Statek
20 x 16 cm, silikon
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Stojan na květiny Pocket
Látkový, 27x3 mm, výška 70 cm
(30)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Merry-go-round
20 ks, papírové, s potiskem, 33x33 cm
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Zápisník
(9)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Fishbone
Plastové, s pruhy, 33x45 cm
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bébé Douceur
Bryndáky v sadě Gauge
2 ks, mušelínové, zelené
(1)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Ručník Rainbow
Froté, bavlněný, červený, 30x50 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Sass & Belle
Zápisník Positive Thoughts
Formát A5, linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousek
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, tmavě růžové, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, béžový, 30x30 cm
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Esschert Design
Pěstírna Eco
Plastová, 20x30 cm, výška 10 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, růžový, 50x90 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Arty
20 ks, papírové, s abstraktními vzory, 33x33 cm
Skladem
Poslední kousek
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Dakls
Světelná dekorace
Na baterky, stolní , dřevěná, v přírodní barvě, šířka 3 cm, délka 13 cm, výška 15,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Forma na pralinky
21 x 20,5 cm, silikon
(2)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Groot
Fleecový, 21x32 cm
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Gravel
350 ml, kameninový, zelený/krémový
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Gravel
350 ml, kameninový, černý/krémový
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Ego Dekor
Svícen
Na čajovou svíčku, kovový
(2)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Niklaus
20 ks, papírové, s potiskem, 33x33 cm
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 30x30 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, krémový, 30x30 cm
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
BonBistro
Hrnek Basic White
380 ml, porcelánový, bílý
Doručíme od 22. 10. 2026
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Casa Selección
Světelná dekorace Santa Claus
Na baterky, stolní , keramická, červená/bílá, šířka 5 cm, délka 6 cm, výška 17 cm
(4)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Traditio
3 ks, textilní, kostkované, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Zone
Ručník Time
Froté, bavlněný, bílý, 30x30 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Alvira
20 ks, papírové, s květinovými vzory/s ornamenty, 33x33 cm
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chňapka Adam
Silikonová/ze směsi vláken, tmavě šedá, 18,5x18,5 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Marble
Plastové, se vzorem kamene, 33x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, hnědé, 30x30 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 3 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Dark
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(10)
Doručíme od 15. 10. 2026
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rustic candles by Ego dekor
Svíčka Rustic
Do lucerny, doba hoření 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
136 Kč
s kódem
170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Oriental
Plastové, strukturovaný, ø 40 cm
(1)
Skladem
136 Kč
s kódem
170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(5)
Doručíme od 29. 10. 2026
136 Kč
s kódem
170 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
Rustic candles by Ego dekor
Svíčka Rustic
Do lucerny, doba hoření 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
136 Kč
s kódem
170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Sklenička Neia
260 ml, na víno
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
136 Kč
s kódem
170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Frozen "Family"
Fleecový, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
171 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Naruto
40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
171 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Sklenice Kiosk
380 ml
(2)
Skladem
172 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
9
10
11
...
269
Načíst další