Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 079 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
sada 4 ks
WMF
Sklenice v sadě Kineo
4 ks
(1)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Anderson
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
(3)
Skladem
220 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Balvi
Zarážky na knihy v sadě Joypad
2 ks, kovové
(6)
Skladem
Poslední kousky
440 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
MSV
Zrcadla v sadě
3 ks, nástěnná, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
661 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Zátky na víno v sadě Blister
(61)
Skladem
221 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Lilo and Stitch "Hawaii"
Z mikrovlákna, tyrkysová, 70x140 cm
(1)
Skladem
221 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
Kähler Design
Sklenice v sadě Hammershøi
4 ks, 370 ml
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
222 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Football
40x40 cm
(4)
Skladem
223 Kč
Do košíku
Do košíku
VacuVin
Vývrtka
Kovová
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Pleny Sea Garden
3 ks, světle žlutá, z bio bavlny, 70x70 cm
Skladem
Poslední kousek
669 Kč
223 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Caro
2 ks, vaflové, bavlněné, bílé, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
447 Kč
224 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Dakls
Hrnek Scales
420 ml, keramický, hnědý
Skladem
Poslední kousek
224 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Dakls
Hrnek Scales
420 ml, keramický, hnědý
Skladem
Poslední kousek
224 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Dakls
Hrnek Scales
420 ml, keramický, růžový
Skladem
Poslední kousek
224 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
2 ks, froté, z bio bavlny, antracitové, 30x50 cm
(37)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Södahl
Chňapky v sadě Line
2 ks, bavlněné, zelené, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Södahl
Chňapky v sadě Line
2 ks, bavlněné, modré, 20x20 cm
Skladem
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 360 ml, skleněné, na latte
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
2 ks, froté, z bio bavlny, krémové, 30x50 cm
(37)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 50x70 cm
(35)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 50x70 cm
(35)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Betty
2 ks, vaflové, v lososové barvě, 40x60 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Betty
2 ks, vaflové, v mentolové barvě/šedé, 40x60 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, černé, 20x13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
2 ks, froté, z bio bavlny, šedé, 30x50 cm
(37)
Skladem
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Betty
2 ks, vaflové, žluté, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Spider-man
Fleecový, 33x29 cm
Skladem
Poslední kousky
225 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zavlažovací koule
Skleněná, 197 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
225 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Paw Patrol
Fleecový, 27,5x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
226 Kč
Do košíku
Do košíku
Balvi
Organizér Sharpener
Na psací potřeby, plastový, 8,5x7 cm, výška 11,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
226 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Oblíbené
Wallity
Obrazy v sadě
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(45)
Skladem
679 Kč
226 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Minecraft "Creeper Rush"
40x40 cm
Skladem
227 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Set kuchyňské rukavice a chňapky Gourmet
2 ks, šedý, 18x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
227 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětská osuška Spider-man
Z mikrovlákna, červená/modrá, 70x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
227 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Paw Patrol
Bavlněná, 70x140 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
228 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Pennie
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 11 cm
(5)
Skladem
228 Kč
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Dětský úložný box
Látkový, s puntíky, růžový, 37x24 cm, výška 18 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
228 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Credence
Bavlněná, červená/šedá, 14,5x24,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná/silikonová, červená, 18x30 cm, tepelná odolnost 250 °C
(5)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná/silikonová, béžová, 18x30 cm, tepelná odolnost 250 °C
(2)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Utěrka Farm
Bavlněná, krémová, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Utěrka Farm
Bavlněná, krémová, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Zástěra Suzette
Bavlněná, červená/šedá
(4)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(7)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Tiseco Home Studio
Deka Riso
Fleecová, krémová, 130x160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Hrnek Jolly
370 ml, porcelánový, bílý
(14)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
28
29
30
...
190
Načíst další