Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 076 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Rex London
Papírové skládačky Prehistoric Land
(2)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenička Absinthe
300 ml, na víno
(46)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Váza Clara
Skleněná, ø 15 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Váza
Skleněná, 12x8 cm, výška 23 cm
(7)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Váza
Skleněná, ø 12,5 cm, výška 25 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Svícen Michelle
Skleněný
Doručíme od 21. 10. 2026
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousek
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(2)
Skladem
Poslední kousek
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Festival
Bílý, látkový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(92)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Orion
Dětská termoska
Nerezová, světle růžová, 330 ml
(7)
Doručíme od 21. 10. 2026
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, tmavě modré, 150x200 cm
(3)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, 140x250 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Adora
Z mikrovlákna, s potiskem, červený/ve zlaté barvě, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Bellys
Z mikrovlákna, žlutý, 140x240 cm
(3)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Sweet poppy
S květinovým vzorem, červený/béžový, ø 180 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Umělá rostlina Willow
Ø 14 cm, výška 120 cm
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Novinka
Balvi
Zarážka na knihy Lobster
Kovová
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Dětská termoska
Nerezová, zelená, 330 ml
(7)
Doručíme od 21. 10. 2026
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, zelená, 90x140 cm
(64)
Skladem
Poslední kousek
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Roger la Borde
Zápisník Birdsong
128 str., bez potisku
(3)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(7)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, saténové, černé, 90x190 cm
(8)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, šedá, 50x70 cm
(7)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedé, 150x200 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Obal na slunečník
Šedý, výška 192,5 cm
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(23)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Celebrate
150 ml, z kameniny, žlutý/krémový
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Dětské misky v sadě Earth
2 ks, silikonové, béžové, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Sklenice v sadě Grand Cru Nouveau
2 ks, 360 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Béžový, ø 180 cm
(1)
Skladem
306 Kč
s kódem
360 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Solea
Bílý/hnědý, ø 180 cm
(6)
Skladem
306 Kč
s kódem
360 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Elton
Na jednolůžko, na patentku, z mikrovlákna, s geometrickým vzorem, šedé, 140x200 cm
(11)
Skladem
306 Kč
s kódem
360 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Žlutý, 180x220 cm
(23)
Skladem
306 Kč
s kódem
360 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě Ada
2 ks, šedé, 17x33 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
723 Kč bez kódu
362 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Umělá květina Myrtle
Ø 20 cm, výška 100 cm
Skladem
362 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
309 Kč
s kódem
363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
309 Kč
s kódem
363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
s kódem
363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
309 Kč
s kódem
363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Stick
Bez uchycení, 35x35 cm
(57)
Doručíme od 11. 12. 2026
309 Kč
s kódem
363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rayen
Zástěra
Bavlněná, modrá
Skladem
309 Kč
s kódem
364 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, světle žluté/fialové, 40x55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
365 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
1
...
66
67
68
...
190
Načíst další