Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 049 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Mepal
Dětský hrnek Little Farm by Little Dutch
200 ml, tritanový, světle zelený
(1)
Skladem
Poslední kousek
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, světle šedá, 70x130 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, tmavě modrá, 90x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, zelenomodré, 185x200 cm
(3)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x100 cm
(70)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Esschert Design
Umělá rostlina Thyme
Ø 11 cm, výška 21,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Nutcracker
Šedá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 8x5x25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy v sadě Charlie
2 ks
(11)
Skladem
661 Kč
s kódem
778 Kč bez kódu
389 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, zelená, 150x200 cm
(38)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(9)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Halloween Ghosts
Z mikroplyše, s haloweenským motivem, černá, 130x170 cm
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, černé, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
+ Vhodná výška matrace (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, saténové, černé, 135x190 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, šedá, 125x150 cm
(23)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, šedé, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Thermal Sherpa
Napínací, na jednolůžko, z mikroplyše, šedé, 90x190 cm
(2)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Koupelnový organizér Soft Storage
Textilní, šedý, výška 100 cm
(47)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, žlutá, 70x130 cm
(1)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský talíř Celebrate
Z kameniny, žlutý/krémový, ø 16 cm
(1)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér
Na kosmetiku/otočný, z plexiskla, ø 11,5 cm, výška 17,5 cm
(588)
Skladem
332 Kč
s kódem
390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, zelený
(2)
Skladem
332 Kč
s kódem
390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Prostírání Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
333 Kč
s kódem
392 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Lékué
Forma na muffiny
31 x 18 cm, ocel
Skladem
334 Kč
s kódem
393 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Lékué
Forma na pečení XL
25 x 25 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(5)
Skladem
334 Kč
s kódem
393 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Dětské talíře v sadě Earth
2 ks, silikonové, béžové, ø 18,5 cm
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
395 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma
2 ks, skleněná, LED, na baterky, ø6x11 cm
Skladem
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
395 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Leitz
Organizér WOW
Na dokumenty, plastový, 25x33 cm, výška 4 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
395 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Artevasi
Truhlík Bahia
Z recyklovaného plastu, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousky
336 Kč
s kódem
395 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Balvi
Zarážka na knihy Postman
Kovová
(5)
Skladem
Poslední kousek
336 Kč
s kódem
395 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Balvi
Rámeček Hidden Cat
31x19,5 cm, stojací, kovový, černý, na fotku 10x15
(3)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Balvi
Rámeček Hidden Cat
36x16 cm, stojací, kovový, černý, na fotku 10x15
(2)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Gara
Ocelový, bílý, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(249)
Skladem
337 Kč
s kódem
397 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
LEIFHEIT
Odžmolkovač
Bílý/modrý
(37)
Skladem
397 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská miska Addy
Z kameniny, béžová, ø 12 cm, objem 360 ml
Skladem
Poslední kousek
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Spirella
Zrcadlo Akira
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 18 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Spirella
Zrcadlo Akira
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 18 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Spirella
Zrcadlo Akira
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Spirella
Zrcadlo Akira
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 18 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Wallity
Nástěnné dekorace v sadě Birds
4 ks, kovové, výška 20 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě modrý, 25x12,5 cm, výška 18 cm
(94)
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Hloubka (2)
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Disney Stitch Angel
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Disney Stitch
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Disney Stitch
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Disney Stitch
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Stavebnice BLDR
Vhodný věk 6+
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětská lahev
Plastová, světle zelená, 500 ml
(27)
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
1
...
74
75
76
...
189
Načíst další