Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 487 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Dakls
Hrnky v sadě Rings
2 ks, 380 ml, keramické, světle hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousky
277 Kč
139 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, šedá, 50x70 cm
(5)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, béžová, 50x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, modrá, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, zelená, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Orion
Hrnek Decora
390 ml, porcelánový, bílý
(1)
Skladem
Poslední kousek
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětské tetování Sharks
Vhodný věk 3+
(10)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Dětské tetování Cosmic Love
Vhodný věk 3+
(4)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Dětské tetování Dinosaurs
Vhodný věk 3+
(7)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětské tetování Floral Flutter
Vhodný věk 3+
(11)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Dětské tetování Scary
Vhodný věk 3+
(3)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětské tetování Top Banana
Vhodný věk 3+
(7)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Dětské tetování Woodland
Vhodný věk 3+
(8)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Dakls
Květináč
Keramický, s odtokovým otvorem, ø 11 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Květináč
Keramický, s odtokovým otvorem, ø 11 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
BonBistro
Hrnek Serve
300 ml, kovový, ve stříbrné barvě
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Prostírání Melange
Plastové, 30x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
douceur d'intérieur
Prostírání Folis
Plastové, 30x45 cm
(1)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Folis
Plastové, 30x45 cm
(1)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Bizzotto
Lucerna Annecy
Porcelánová, 6x7 cm, výška 10 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Svícen Shine
Porcelánový
Doručíme od 21. 10. 2026
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Snips
Dětský svačinový box Unicorn
Plastový, růžový, 500 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Rex London
Dětské tetování Magical Unicorn
Vhodný věk 3+
(405)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na koláč
ø 27 cm, silikon
(5)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Svíčka Rustic
Doba hoření 26 h, počet knotů 1 ks, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Ixia
Umělá květina Rose
Ø 14 cm, výška 43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Zahradní rukavice
(11)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Snips
Dětský svačinový box Dinosaur
Plastový, zelený, 500 ml
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Zápisník Heritage Tube Map
60 str., formát A6, linkovaný
(2)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Formát (2)
Styler
Rámeček Narvik
14,5x19,5 cm, na zeď, černý, na fotku 10x15
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(13)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
sada 6 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Volo
6 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
Skladem
Poslední kousky
836 Kč
139 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Mia
2 ks, 320 ml, skleněné, na latte
Skladem
Poslední kousek
279 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Noa
2 ks, 360 ml, skleněné, dvoustěnné
(6)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Utěrky v sadě Miko
2 ks, z mikrovlákna, černé/šedé, 40x60 cm
(47)
Skladem
279 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, taupe, 27x27 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, tmavě šedé, 27x27 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Angus Highland Cow
4 ks, bavlněná, pratelná, 30x46 cm
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Salcombe Boats
4 ks, bavlněná, pratelná, s potiskem, 30x46 cm
(2)
Skladem
559 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Esschert Design
Panty na dveře Dog
4 ks, kovové, výška 7 cm
(3)
Skladem
559 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Quadrilobe
192 str., formát A5, linkované
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 430 ml
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, černé, 27x27 cm
(48)
Skladem
423 Kč
141 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, zelené, 27x27 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
141 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Prostírání Flamboyant
Plastové, 46x36 cm
Skladem
Poslední kousky
141 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(2)
Skladem
141 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
douceur d'intérieur
Prostírání Oriental
Plastové, strukturovaný, ø 40 cm
(1)
Skladem
141 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
10
11
12
...
240
Načíst další