Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 559 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Dakls
Hrnek Tone
410 ml, keramický, hnědý
(2)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Dakls
Hrnek Bloom
620 ml, keramický, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Novinka
Dakls
Hrnek Tone
410 ml, keramický, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Junie
Vhodný věk 3+, výška 13 cm, délka 13 cm
Skladem
186 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Hrnek Tone
410 ml, keramický, tmavě hnědý
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 4 ks
La Rochére
Skleničky v sadě Mix
4 ks, 40 ml, na panáky
Doručíme od 20. 10. 2026
746 Kč
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná, černá, 18x40 cm, tepelná odolnost 250 °C
(3)
Skladem
Poslední kousek
187 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Roba
Maňásek
4 ks, látkový, vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, žluté/oranžové, 50x90 cm
(152)
Doručíme od 3. 11. 2026
749 Kč
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Juvel
4 ks, 570 ml, na koktejly
(4)
Skladem
749 Kč
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Zero
6 ks, 420 ml
(1)
Skladem
1 127 Kč
188 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, modrý, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
188 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Retro Meadow
Bavlněná, žlutá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(462)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Curious Dogs
Bavlněná, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(173)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Solaris
Bavlněná, černobílá, 14,5x24,5 cm
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Suzette
Bavlněná, červená/šedá, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnost 150 °C
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Utěrka s vykrajovátkem v sadě Hen House
2 ks, bavlněná, bílá, 45x65 cm
(11)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Chňapky v sadě Suzette
2 ks, bavlněné, červené/šedé, 18x28 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
KIS
Dětský úložný box C Box Style
Plastový, s potiskem, bílý, 37x26 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
KIS
Dětský úložný box C Box Style
Plastový, bílý, 37x26 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
Oblíbené
Bonami
Hrnek Domov tu
260 ml, porcelánový, bílý
(67)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Bauhaus
Bavlněná, 19x31 cm
(17)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Květináč
Z terakoty, s odtokovým otvorem, ø 12,5 cm, výška 8,5 cm
(111)
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 30 h, ø 7 cm, výška 14 cm
(3)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Prostírání Jacquard
Plastové, s pruhy, 33x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rex London
Kaleidoskop Colourful Creatures
Vhodný věk 3+
(1084)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Orion
Zrcadlo
Kosmetické, 15x22 cm
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na pečení
26,5 x 18,5 cm, kov
(4)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 17x23,5 cm, výška 17 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Rozprašovač
Kovový, 315 ml
(9)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Metaltex
Nůž Usuba
Sekáček, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(83)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Curious Cats
Bavlněná, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(111)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premier Housewares
Lahev Mimo
600 ml, cestovní, modrá
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Lahev Saga
500 ml, cestovní/s pítkem, tritanová, modrá
(2)
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rex London
Kaleidoskop Night Sky
Vhodný věk 3+
(636)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Nůž Gourmet
Kuchařský, z nerezové oceli, rukojeť: nerez
(15)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Lahev Mimo
600 ml, cestovní, oranžová
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Joalie
Plastové, ø 38 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Gardenico
Květináč Metro Twist
Plastový, bez odtokového otvoru, ø 29 cm, výška 26,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Marcia
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Podsedák Essentiel
Na zavazování, 40x40 cm
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
IHR
Hrnek Tulip Meadow
75 ml, porcelánový, fialový
(5)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Twily
Na zip, 40x40 cm
(16)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(10)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(10)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Frangyss
Jutové, ø 38 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Mogador
S příměsí juty, ø 38 cm
(1)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Granis
Z eko kůže, ø 38 cm
(4)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
19
20
21
...
241
Načíst další