20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 507 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Butterflies & Flowers
8 ks, papírová, vybarvovací, s květinovými vzory, 28x42,5 cm
(1)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Dinosaurs
8 ks, papírová, vybarvovací, 28x42,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Happy Icons
8 ks, papírová, vybarvovací, 28x42,5 cm
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Dark
3 ks, bavlněné, 50x70 cm
(16)
Skladem
Poslední kousek
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(18)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Premium
-20 % s kódem
sada 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v sadě Rose
6 ks, ø 7 cm
(6)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Tokyo
6 ks, 400 ml
(6)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, černé, 50x70 cm
(80)
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
55 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 3 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Dark
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(10)
Doručíme od 15. 10. 2026
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Traditio
3 ks, textilní, kostkované, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Liberty
6 ks, 350 ml
(15)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, modré, 50x70 cm
(17)
Doručíme od 6. 11. 2026
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, světle modré, 50x70 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(5)
Skladem
136 Kč
s kódem
170 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Unie
6 ks, 250 ml
(10)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
58 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, šedé, 45x70 cm
(24)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
58 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 30x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, bílé, 30x30 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, krémové, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Plastia
Spony na truhlíky v sadě
2 ks, plastové
(3)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, světle růžové, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 30x30 cm
(2)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, šedozelené, 30x30 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 3 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Vafle
3 ks, bavlněné, bílé/zelené, 45x70 cm
(1)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 3 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Vafle
3 ks, bavlněné, bílé/hnědé, 45x70 cm
(3)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Traditio
3 ks, textilní, kostkované, 45x45 cm
(5)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Sorgun
6 ks, 400 ml, na pivo
(9)
Skladem
Poslední kousky
298 Kč
s kódem
372 Kč bez kódu
62 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Villa Collection
Hrnky v sadě Hela
4 ks, 100 ml, keramické, na espresso, červené
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
62 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Keops
6 ks, 460 ml
(19)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, červené, 50x70 cm
(7)
Doručíme od 6. 11. 2026
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 30x30 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, bílé, 30x30 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x30 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, zelenomodré, 30x30 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, zelené, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, žluté, 30x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-20 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Unie
6 ks, 280 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
1
2
3
4
5
...
240
Načíst další