Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 538 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Boltze
Svíčky v sadě Eloro
4 ks, s velikonočním motivem, počet knotů 1 ks, ø 4 cm, výška 6 cm
(5)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelný řetěz
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 280 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Restilo
Ručník Marina
Froté, bavlněný, v levandulové barvě, 50x100 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrousek Pauline
Textilní, 40x40 cm
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, tyrkysový, 50x100 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Novinka
S|P Collection
Hrnek Manon
380 ml, kameninový, vínový
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Zavlažovací koule Bee
Z terakoty
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka Riso
Fleecová, zelená, 130x160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Roger la Borde
Zápisník Chouchou Chien
128 str., formát A5, bez potisku/linkovaný
(3)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Roger la Borde
Zápisník Sunday Morning
128 str., formát A5, bez potisku/linkovaný
(4)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Zápisník Sausage Dog
60 str., formát A5, linkovaný
(1)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Formát (2)
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko na lojové koule
Ø 8 cm, výška 23 cm
(48)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, černá, 18x28 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Tiseco Home Studio
Chňapka
Bavlněná, šedá, 20x20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, šedá, 18x28 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Obal na květináč Natural
Betonový, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, bílé, 20x13 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Utěrky v sadě Undyed
2 ks, lněné, bílé, 26x26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, růžové, 20x13 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, šedé, 20x13 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 4 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Vienna
4 ks, 300 ml
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
OYOY Mini
Obchod na hraní Yummy
Vhodný věk 3+
Skladem
230 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bitz
Hrnek Gastro Green/Black
190 ml, keramický, zelený/černý
(16)
Skladem
230 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 6 ks
Villa Altachiara
Skleničky v sadě Mirto
6 ks, 90 ml, na likér
Skladem
Poslední kousky
1 389 Kč
232 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 6 ks
Villa Altachiara
Skleničky v sadě Mirto
6 ks, 90 ml, na likér
Skladem
Poslední kousky
1 389 Kč
232 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Navira
Froté, bavlněný, béžový, 30x50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Geo
2 ks, 350 ml, skleněné, na latte
(13)
Skladem
464 Kč
232 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
250 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
220 ml, na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Casa Selección
Obrazy v sadě
30x40 cm, 4 ks, tištěné, na plátně
(3)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
232 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Sklenička Clarien
180 ml, na sekt
Doručíme od 11. 12. 2026
234 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Ladelle
Utěrky v sadě Lennox
2 ks, černobílé, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
235 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Amo
2 ks, 350 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(2)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
235 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Bing "Hoppity"
Bavlněná, 70x140 cm
(2)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Paw Patrol
Bavlněná, 70x140 cm
(2)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Paw Patrol
Bavlněná, růžová, 70x140 cm
(3)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Swiftie
Bavlněná, růžová, 70x140 cm
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
235 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Novinka
Kave Home
Sklenička Clarien
390 ml, na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Umělá květina Chrysantemum
Ø 17,5 cm, výška 47 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška Wednesday
Bavlněná, černá/fialová, 70x140 cm
(3)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Klíčenka Fizz Floyd
Kovová/plastová, červená
Skladem
Poslední kousky
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Grand Chef
Bavlněná, šedá, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnost 150 °C
(1)
Skladem
236 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná/silikonová, černá, 18x30 cm, tepelná odolnost 250 °C
(2)
Skladem
236 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
30
31
32
...
241
Načíst další