20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 478 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 10 ks
Esschert Design
Podpěra rostlin
10 ks, z recyklovaného plastu, 2x1 cm, výška 3 cm
(21)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
15 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 16 ks
Meri Meri
Ubrousky v sadě Happy Birthday
16 ks, papírové, s hvězdičkami/s nápisem, 16,5x16,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
15 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 16 ks
Meri Meri
Ubrousky v sadě Soccer
16 ks, papírové, 16,5x16,5 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
16 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 16 ks
Meri Meri
Ubrousky v sadě Jolly Christmas
16 ks, papírové, 11x20 cm
Skladem
Poslední kousek
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
16 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 12 ks
Love Story
Sáčky na exkrementy
Černé
(4)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
17 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 10 ks
Homéa
Svíčky v sadě
10 ks, doba hoření 7 h, počet knotů 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(7)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
19 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
VacuVin
Rozlišovače na sklenice v sadě Party people
12 ks, silikonové
(1)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
21 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 12 ks
Ego Dekor
Svíčky v sadě Silea
12 ks, čajové, doba hoření 4 h, ø 4 cm, výška 2 cm
(2)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
25 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 12 ks
Ego Dekor
Svíčky v sadě Silea
12 ks, čajové, doba hoření 4 h, ø 4 cm, výška 2 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
25 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 12 ks
Lékué
Formy na muffiny v sadě
12 ks, ø 7 cm, silikon
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
29 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 5 ks
Homéa
Svíčky v sadě Essential
5 ks, doba hoření 7 h, počet knotů 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
34 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
MSV
Zrcadla v sadě
6 ks, nástěnná, 10x10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
34 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 12 ks
Ego Dekor
Zapichovátka v sadě
12 ks, plastová, 20x13 cm, výška 15 cm
Skladem
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
34 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 7 ks
Pantone
Tužky v sadě Gray 446
7 ks
(18)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
34 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Homéa
Svíčky v sadě
6 ks, do lucerny, doba hoření 6 h, počet knotů 1 ks, ø 4 cm, výška 6 cm
(6)
Doručíme od 21. 10. 2026
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
35 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Provence
6 ks, 90 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Love Story
Sáčky na exkrementy Lemon
Modré
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Love Story
Sáčky na exkrementy Lavender
Modré
(3)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, zelené, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, bílé, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, modré, 30x30 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, růžové, 30x30 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, tmavě zelené, 30x30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, černé, 30x30 cm
(3)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, šedé, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Provence
6 ks, 130 ml
(8)
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Empilable
6 ks, 160 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Picardie
6 ks, 90 ml
(20)
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, hnědé, 30x30 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, tmavě růžové, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Skladem
102 Kč
s kódem
127 Kč bez kódu
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Doručíme od 29. 10. 2026
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
43 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Essentiel
3 ks, textilní, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
43 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Picardie
6 ks, 130 ml
(18)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
43 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Provence
6 ks, 160 ml
(14)
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
45 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Lola
6 ks, 200 ml, na whiskey
(2)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
47 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Tokyo
6 ks, 350 ml
(12)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
48 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Tuana
6 ks, 320 ml, na whiskey
(3)
Skladem
Poslední kousek
235 Kč
s kódem
294 Kč bez kódu
49 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Floreor
3 ks, textilní, s ornamenty, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
118 Kč
s kódem
147 Kč bez kódu
49 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Serafine
3 ks, 40x40 cm
(1)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
50 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Keops
6 ks, 345 ml, na gin
(5)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
50 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 2 ks
Dakls
Prostírání v sadě Bloom
2 ks, látková, voděodolná/omyvatelná, s květinovými vzory, 30x45 cm
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Dakls
Prostírání v sadě Levander
2 ks, látková, voděodolná/omyvatelná, s květinovými vzory, 30x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Dakls
Prostírání v sadě Tone
2 ks, látková, voděodolná/omyvatelná, s květinovými vzory, 30x45 cm
(2)
Skladem
103 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v sadě Flower
6 ks, ø 7 cm, silikon
(5)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Unie
6 ks, 200 ml
(14)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Butterflies & Flowers
8 ks, papírová, vybarvovací, s květinovými vzory, 28x42,5 cm
(1)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Dinosaurs
8 ks, papírová, vybarvovací, 28x42,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
2
3
4
5
...
94
Načíst další