Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 498 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Rex London
Zápisník
(9)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
ONA
Hrnek Gravel
350 ml, kameninový, černý/krémový
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Světelná dekorace Santa Claus
Červená/bílá, keramická, LED, na baterky, 6x5x17 cm
(4)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Ručník Rainbow
Froté, bavlněný, červený, 30x50 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, černé, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(10)
Skladem
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(7)
Skladem
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Bredemeijer
Sklenice v sadě Padua
2 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Rustic candles by Ego dekor
Svíčka Rustic
Do lucerny, doba hoření 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
170 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Oriental
Plastové, strukturovaný, ø 40 cm
(1)
Skladem
170 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Neia
260 ml, na víno
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
170 Kč
Do košíku
Do košíku
Rustic candles by Ego dekor
Svíčka Rustic
Do lucerny, doba hoření 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
170 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Naruto
40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
171 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Frozen "Family"
Fleecový, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
171 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Mickey "Blue"
Fleecový, modrý, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
172 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Minnie "Purple"
Fleecový, růžový, 40x40 cm
Skladem
172 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Sklenice Kiosk
380 ml
(2)
Skladem
172 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, modré, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, taupe, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
349 Kč
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(35)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 15x10 cm, výška 4,5 cm
(110)
Skladem
175 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Hrnek Flower Garden
500 ml, porcelánový, bílý
(1)
Skladem
176 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Paw Patrol
Fleecový, 28,5x31 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
176 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Bulldog
Bílý/béžový, 40x40 cm
Skladem
177 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Hrnek Tone
560 ml, keramický, červený
(1)
Skladem
177 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Södahl
Chňapky v sadě Soft
2 ks, bavlněné, černé, 20x20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
355 Kč
178 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Country Animals
Bavlněná, šedá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(52)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Spotty Dotty
Bavlněná, bílá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(21)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, béžová, 150x200 cm
(14)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, béžový, 30x30 cm
(1)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, béžový, 50x85 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, béžový, 50x90 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, bílý, 50x85 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Bonami
Hrnek Pura Vida
260 ml, bílý/černý
(82)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bébé Douceur
Chrastítko Koala
Vhodný věk 0+, praní v ruce
(1)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Šedá, 14,5x24,5 cm
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
V terakotové barvě, 14,5x24,5 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Zelená, 14,5x24,5 cm
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Homestead
Bavlněná, světle modrá, 19x31 cm
(6)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Dakls
Svícen Happy Halloween
Dřevěný, s haloweenským motivem
(3)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Deka Dice
Fleecová, černá, 150x200 cm
(44)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Lilo a Stitch "Pink"
Fleecový, růžový, 40x40 cm
(5)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v cihlové barvě, 50x90 cm
(3)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v terakotové barvě, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (3)
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, hnědá, 150x200 cm
(19)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Rex London
Interaktivní hračka Skydiver
(3)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
15
16
17
...
94
Načíst další