20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 473 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Torino
2 ks, 60 ml, na panáky
(2)
Skladem
257 Kč
129 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, v cihlové barvě, 50x70 cm
(1)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Dakls
Hrnek Happy Time
230 ml, keramický, bílý
(121)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Dakls
Běhoun na stůl
S geometrickým vzorem, 32x140 cm
(2)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Dakls
Drobná dekorace
Dřevěná, 4x10 cm, výška 18 cm
(74)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, fialový, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, hnědý, 30x50 cm
(23)
Doručíme od 15. 10. 2026
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, krémový, 30x50 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Pompom
Ve zlaté barvě, plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 225 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Zápisník Cactus
130 str., bez potisku
(5)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(4)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(6)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Oriental
Plastové, strukturovaný, ø 40 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Marble
Na zip, s geometrickým vzorem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Coffee shop
Plastové, 28,5x44 cm
(3)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Goldira
Plastové, s pruhy, 30x45 cm
(4)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Goldira
Plastové, s pruhy, 30x45 cm
(3)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Diamant
Z PVC, ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Diamant
Z PVC, ø 38 cm
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Diamant
Z PVC, ø 38 cm
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Pepita
Ø 38 cm
(1)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Pepita
Ø 38 cm
(2)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rex London
Puzzle Fairies in the Garden
Počet dílků 48, vhodný věk 3+
(3)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Ruční kultivátor
Kovový, 40 cm
(5)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
OYOY Living Design
Svíčka Fukai
Doba hoření 10 h, počet knotů 1 ks, ø 2 cm, výška 28 cm
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
WoodWick
Vonný vosk do aromalampy Denim
S vůní džínoviny, sojový, váha 23 g
(2)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Oblíbené
Foutastic
Ručník Rainbow
Froté, bavlněný, zelený, 30x50 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Rex London
Zápisník Heart
60 str., formát A6, linkovaný
(1)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódem
Rex London
Zápisník Routemaster Bus
60 str., formát A6, linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódem
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
-20 % s kódem
Love Story
Postroj Reflective
Velikost XS, žlutý
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 350 ml, skleněné, na kakao/na latte
(6)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 350 ml, skleněné, na kakao/na latte
(6)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Bolla
2 ks, 400 ml, skleněné
(5)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Bolla
2 ks, 400 ml, skleněné
(12)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Bolla
2 ks, 400 ml, skleněné
(7)
Skladem
Poslední kousek
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Noa
2 ks, 220 ml, skleněné, na cappuccino/dvoustěnné
(10)
Skladem
259 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 2 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Mia
2 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
259 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské lžičky v sadě Lili
2 ks, plastové/ze silikonu, světle modré/oranžové, 2x polévková lžíce
Doručíme od 11. 12. 2026
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Narvik
14,5x19,5 cm, na zeď, světle šedý, na fotku 10x15
(5)
Skladem
Poslední kousky
104 Kč
s kódem
130 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Torino
2 ks, 60 ml, na panáky
(1)
Skladem
261 Kč
131 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 45x30 cm
(2)
Skladem
133 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 350 ml, skleněné, na kakao/na latte
(6)
Skladem
Poslední kousky
214 Kč
s kódem
268 Kč bez kódu
134 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
KIS
Dětský úložný box C Box Style
Plastový, bílý, 34x19 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
135 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
-20 % s kódem
Love Story
Cestovní láhev pro psy Travel
Tmavě šedá
(3)
Skladem
Poslední kousky
108 Kč
s kódem
135 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Dakls
Obal na květináč
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Podsedák Essentiel
Venkovní, na zavazování, 40x40 cm
(11)
Skladem
135 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
8
9
10
...
94
Načíst další