Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 473 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Podsedák Essentiel
Venkovní, na zavazování, 40x40 cm
(11)
Skladem
135 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, hnědý, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
136 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Prostírání Ydun
Z mořské trávy, ø 35 cm
(279)
Skladem
136 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Styler
Rámeček Prague
12x17 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 10x15
(6)
Skladem
Poslední kousky
136 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, světle šedý, 30x30 cm
(70)
Skladem
136 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Zone
Ručník Time
Froté, bavlněný, šedobéžový, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
136 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Bébé Douceur
Pleny Gauge
3 ks, s hvězdičkami, bílé/růžové, mušelínové, 70x70 cm
(2)
Skladem
409 Kč
136 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, khaki, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
137 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Homestead
3 ks, bavlněné, světle modré/béžové, 45x65 cm
(10)
Skladem
412 Kč
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Curver
Květináče v sadě Cozy
3 ks, plastové, ø 15 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
413 Kč
138 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Dakls
Hrnky v sadě Rings
2 ks, 380 ml, keramické, světle hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousky
277 Kč
139 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, béžová, 50x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, šedá, 50x70 cm
(5)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, modrá, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, zelená, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Orion
Hrnek Decora
390 ml, porcelánový, bílý
(1)
Skladem
Poslední kousek
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětské tetování Sharks
Vhodný věk 3+
(10)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Dětské tetování Cosmic Love
Vhodný věk 3+
(4)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Dětské tetování Dinosaurs
Vhodný věk 3+
(7)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětské tetování Floral Flutter
Vhodný věk 3+
(11)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Dětské tetování Scary
Vhodný věk 3+
(3)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětské tetování Top Banana
Vhodný věk 3+
(7)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Dětské tetování Woodland
Vhodný věk 3+
(8)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Dakls
Květináč
Keramický, s odtokovým otvorem, ø 11 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Květináč
Keramický, s odtokovým otvorem, ø 11 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
BonBistro
Hrnek Serve
300 ml, kovový, ve stříbrné barvě
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Prostírání Melange
Plastové, 30x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
douceur d'intérieur
Prostírání Folis
Plastové, 30x45 cm
(1)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Folis
Plastové, 30x45 cm
(1)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Bizzotto
Lucerna Annecy
Porcelánová, 6x7 cm, výška 10 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Svícen Shine
Porcelánový
Doručíme od 21. 10. 2026
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Snips
Dětský svačinový box Unicorn
Plastový, růžový, 500 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Rex London
Dětské tetování Magical Unicorn
Vhodný věk 3+
(405)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na koláč
ø 27 cm, silikon
(5)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Svíčka Rustic
Doba hoření 26 h, počet knotů 1 ks, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Ixia
Umělá květina Rose
Ø 14 cm, výška 43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Zahradní rukavice
(11)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Snips
Dětský svačinový box Dinosaur
Plastový, zelený, 500 ml
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Zápisník Heritage Tube Map
60 str., formát A6, linkovaný
(2)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Formát (2)
Styler
Rámeček Narvik
14,5x19,5 cm, na zeď, černý, na fotku 10x15
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(13)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Mia
2 ks, 320 ml, skleněné, na latte
Skladem
Poslední kousek
279 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Noa
2 ks, 360 ml, skleněné, dvoustěnné
(6)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Utěrky v sadě Miko
2 ks, z mikrovlákna, černé/šedé, 40x60 cm
(47)
Skladem
279 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, taupe, 27x27 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, tmavě šedé, 27x27 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, černé, 27x27 cm
(48)
Skladem
423 Kč
141 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
1
...
9
10
11
...
94
Načíst další