Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 814 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
LIND DNA
Prostírání Heart Hippo
Z eko kůže, 30x30 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
LIND DNA
Prostírání Heart Nupo
Z eko kůže, 30x30 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Orion
Nůž Silverline
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 17 cm, rukojeť: nerez
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Délka čepele (2)
-15 % s kódem
PT LIVING
Svícen Anillo Vivo
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
PT LIVING
Svícen Anillo Vivo
Skleněný
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětské prostírání
Silikonové, 48x25 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Cotton House
Povlečení Lorenzo
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, světle modré/šedé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sass & Belle
Dětský koberec Sleeping Cat
Bavlněný, světle modrý, 43x60 cm
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Hrnek Inka
Porcelánový, světle růžový
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Moulin Roty
Tahací hračka Panther
Dřevěná/kovová/látková/plastová, vhodný věk 10m+
(1)
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cotton House
Povlečení Frank
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s geometrickým vzorem/kostkované, tmavě modré, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
S|P Collection
Koupelnový organizér Suds
Na vatové tampony, z polyresinu, tmavě šedý, ø 9,5 cm, výška 9,5 cm
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Spirella
Koupelnový organizér Yoko
Na vatové tampony, skleněný, tmavě šedý, ø 10 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlněná, tyrkysová, 100x180 cm
(28)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, tyrkysové, 140x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Belflor
Bílý/ve zlaté barvě, 150x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Lonigold
Omyvatelný, s potiskem, bílý, ø 180 cm
(5)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Umělá kapradina
Ø 25 cm, výška 25 cm
(1)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Partaj
Šedý, plastový, LED, solární, IP44, délka 180 cm
(47)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Cinnamon & Apple
Vonná, sojová, s vůní skořice/s vůní jablka, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(154)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Morning Rays
Vonná, sojová, s vůní růže/s vůní kokosu/s vůní mučenky, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6 cm, výška 8 cm
(154)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Perfumed Prague
Svíčka #46 Bergamot, Jasmine, Opuncia
Vonná, sojová, s vůní čaje/s vůní fíků/s vůní jasmínu/s vůní bergamotu/s vůní opuncie, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(39)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Perfumed Prague
Svíčka Slavic Edition: #09 Library
Vonná, sojová, s vůní dřeva/s vůní dubu/s vůní kůže, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(33)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Brandani
Svíčka
Vonná, sojová, s vůní růže, doba hoření 60 h, počet knotů 3 ks, ø 14 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Brandani
Svíčka
Vonná, sojová, s vůní levandule, doba hoření 60 h, počet knotů 3 ks, ø 11 cm, výška 8 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Brandani
Svíčka
Vonná, sojová, doba hoření 60 h, počet knotů 3 ks, ø 12 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Brandani
Svíčka
Vonná, sojová, s vůní citrónu, doba hoření 60 h, počet knotů 3 ks, ø 13 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Design Letters
Hrnek Favourite
250 ml, porcelánový, zelený
(9)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Safie
300 ml, keramický, na latte, zelený
(4)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Esschert Design
Závěs na květináč
Závěsný, ø 25 cm, výška 12 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Konvice na čaj Tea Time
1,3 l, keramická, černá
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, saténové, černé, 135x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Metaltex
Stojánek na mobil My Pocket
Kovový, 14x26 cm, výška 23 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sass & Belle
Dětský koberec Strawberry
Bavlněný, červený, 60x52 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Pantone
Hrnek Red 2035
475 ml, porcelánový, červený
(89)
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S beránkem, šedá, 130x170 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
JAHU collections
Povlečení Hotel stripe
Na jednolůžko, 3dílné, zakládací, s pruhy, šedé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Seersucker Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, šedé, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Design Letters
Hrnek Favourite
250 ml, porcelánový, šedý
(2)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
LEGO®
Dětský hrnek Zombie
530 ml, na latte, keramický, šedý
(113)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Sušená rostlina Olise
10x10 cm, výška 93 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, žlutá, 90x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(12)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Novinka
Pantone
Hrnek Yellow 012
475 ml, porcelánový, žlutý
(2)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 90x140 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, béžové, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, taupe, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, koňakově hnědé, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
102
103
104
...
267
Načíst další