Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 897 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Prostírání Goldira
Plastové, s pruhy, 30x45 cm
(5)
Skladem
141 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Dakls
Hrnky v sadě Rings
2 ks, 380 ml, keramické, tmavě modré
(1)
Skladem
Poslední kousky
282 Kč
141 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Dakls
Obal na květináč
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
142 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Oblíbené
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě Cactus
4 ks, 5,5x5,5 cm, výška 18 cm
(183)
Doručíme od 19. 10. 2026
569 Kč
142 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, bavlněné, hnědé, 27x27 cm
(1)
Skladem
429 Kč
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Retro Meadow
3 ks, bavlněné, žluté/šedé, 45x65 cm
(522)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Orion
Květináče v sadě Black
3 ks, na bylinky, kovové, s odtokovým otvorem, ø 11 cm, výška 10,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Vita
6 ks, 250 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(215)
Skladem
859 Kč
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, modré, 20x20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, růžové, 20x20 cm
(8)
Skladem
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, khaki, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, taupe, 50x70 cm
(3)
Skladem
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, černé, 50x70 cm
(1)
Skladem
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, koňakově hnědé, 50x70 cm
(1)
Skladem
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, žluté, 50x70 cm
(3)
Skladem
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, růžové, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
sada 2 ks
Esschert Design
Rozprašovač Herbal
Skleněný, 500 ml
(15)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ubrousky v sadě Stripes
2 ks, textilní, s pruhy, 33x33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 210 ml, na sekt
(183)
Skladem
868 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, taupe, 30x30 cm
(542)
Skladem
Poslední kousky
145 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, v terakotové barvě, 30x30 cm
(3)
Skladem
146 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, béžové, 27x27 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
146 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, z juty, 35x45 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
147 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, látková, 30x46 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
147 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Diva
2 ks, 80 ml, skleněné, na espresso/dvoustěnné
(66)
Skladem
295 Kč
148 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná/silikonová, khaki, 18x30 cm, tepelná odolnost 250 °C
(6)
Skladem
148 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, antracitový, 50x50 cm
(1)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, černá, 50x70 cm
(9)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Chňapka Cuistot
Bavlněná/silikonová, červená, 19x19 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, béžový, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, béžový, 50x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, béžový, 50x85 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, bílý, 30x50 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
KIS
Dětský úložný box C Box Style
Plastový, bílý, 34x19 cm, výška 12 cm
(3)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
Foutastic
Ručník Rainbow
Froté, bavlněný, bílý, 30x50 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, bílý, 50x85 cm
(1)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Dakls
Běhoun na stůl
Voděodolný, s květinovým vzorem, 40x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětské tetování Road Trip
Vhodný věk 3+
(18)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Dětské tetování Sausage Dog
Vhodný věk 3+
(6)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Soška Happy Halloween
Dřevěná, výška 15,5 cm
(2)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, hnědý, 50x85 cm
(64)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Rex London
Hračka do vody Duck
Plastová, vhodný věk 3m+
(1)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Skládací hračka Aeroplane
Kovová, vhodný věk 8+
(2)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Kreativní sada Cosmic Love – Nail stickers
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Kreativní sada Ladybird – Nail stickers
Vhodný věk 3+
Skladem
Poslední kousek
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Kreativní sada Magical Unicorn – Nail stickers
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Kreslící tabulka Space Age
Vhodný věk 3+
(7)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Dakls
Hrnek Bloom
300 ml, keramický, krémový
Skladem
Poslední kousek
149 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
11
12
13
...
269
Načíst další