Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 965 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, s pruhy, tmavě fialové, 220x230 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, s pruhy, tmavě hnědé, 220x230 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Marina
4 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(719)
Skladem
Poslední kousky
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Počet kusů (2)
Restilo
Ubrus Gaia
Červený, 140x240 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Tiseco Home Studio
Župan Cosy
Velikost L/XL, z mikroplyše, vínový
(35)
Skladem
Poslední kousky
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Marina
4 ks, froté, bavlněné, červené, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(719)
Skladem
Poslední kousky
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Počet kusů (2)
Tiseco Home Studio
Župan Cozy
Velikost L/XL, z mikroplyše, červený
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Velikost (2)
Tiseco Home Studio
Župan Cozy
Velikost S/M, z mikroplyše, červený
(35)
Skladem
Poslední kousek
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Velikost (2)
Tiseco Home Studio
Župan Cozy
Velikost L/XL, z mikroplyše, šedý
(35)
Skladem
Poslední kousky
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Velikost (2)
Tiseco Home Studio
Župan Cozy
Velikost S/M, z mikroplyše, tmavě šedý
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Velikost (2)
Tiseco Home Studio
Župan Cozy
Velikost L/XL, z mikroplyše, v hořčicové barvě
(35)
Skladem
Poslední kousek
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Velikost (2)
Tiseco Home Studio
Župan Cozy
Velikost S/M, z mikroplyše, v hořčicové barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Velikost (2)
Mauro Ferretti
Soška Leopard
Z polyresinu, 15,5x23 cm, výška 29 cm
(19)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 240 Kč
Do košíku
Do košíku
Leitmotiv
Lávová lampa Glitter
Zelená, kovová, LED, do zásuvky, ø10x37 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 241 Kč
Do košíku
Do košíku
Bredemeijer
Konvice na čaj Shangdong
1 l, se sítkem, z litiny, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
1 241 Kč
Do košíku
Do košíku
MSV
Koupelnový organizér Isalys
Na kosmetiku/otočný, bambusový, v přírodní barvě, ø 20 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 244 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Organizér Arkivé
Na dokumenty, 34x10 cm, výška 29 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
1 245 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Šachy Classic Art of Chess
(3)
Skladem
1 247 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kähler Design
Váza Hammershøi
Keramická, šedá, ø 13,5 cm, výška 12,5 cm
(19)
Skladem
Poslední kousek
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Deka Pine
Z mikroplyše, bílá, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Deka Velveteen
Z mikroplyše, světle hnědá, 150x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Dekorativní mísa Rosana
Kovová, 15x38 cm
Skladem
Poslední kousky
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Dekorativní mísa Deriva
Kovová, 23x20 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Soška Prato
Kovová, 20x20 cm, výška 17,5 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Svarta
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 24,5 cm, výška 28 cm
(5)
Skladem
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Papertime
Papírové skládačky Stars
Vhodný věk 7+
Skladem
Poslední kousek
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Dětská jídelní sada Miffy
2 ks, nerezová
Skladem
Poslední kousky
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
knor
Zrcadlo Sylwia
Nástěnné, 57x77 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
knor
Zrcadlo Sylwia
Nástěnné, 57x77 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Descanso
Deka Novara
Z mikroplyše, šedá, 160x130 cm
(10)
Skladem
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz Nostalgia 2
32x42 cm, tištěný, s rámem
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bambum
Lahev Diem
500 ml, cestovní, skleněná, bílá/hnědá
(24)
Skladem
Poslední kousek
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Váza Abyss
Ručně vyrobená, skleněná, modrá, ø 20 cm, výška 29 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Osuška Powder
Vaflová, s příměsí lnu, světle růžová/béžová, 100x140 cm
(4)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kähler Design
Váza Hammershøi
Ručně vyrobená, skleněná, ø 13 cm, výška 14 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Bonami Selection
Květináč Isabel
Betonový, s odtokovým otvorem, ø 14,5 cm, výška 23 cm
(73)
Skladem
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Váza Omaggio
Keramická, bílá/černá, ø 16,5 cm, výška 20 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Star Trading
Světelná dekorace Christmas Joy
Černobílá, z borovicového dřeva, do zásuvky, 16x10x21 cm
Skladem
Poslední kousky
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Povlečení Ticking Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, šedé, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Aventurine
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(13)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
1 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Breeze
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(11)
Skladem
2 499 Kč
1 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Sail
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(13)
Skladem
2 499 Kč
1 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Leopold Vienna
French press Otto
Objem 800 ml, skleněný
Skladem
Poslední kousky
1 254 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Light & Living
Sošky v sadě Cyclists
2 ks, kovové, 24x18 cm, výška 22 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
2 509 Kč
1 255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
sada 3 ks
STOFF Nagel
Svícny v sadě Nagel
3 ks, kovové
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 770 Kč
1 257 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minecraft
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, zelené/modré, bavlněné, 140x200 cm
(10)
Skladem
1 258 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Zrcadlo Marco
Nástěnné, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 258 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Plážová osuška Su
Bavlněná, s geometrickými vzory/s pruhy/kostkovaná, světle žlutá/modrá, 100x160 cm
Skladem
Poslední kousky
1 258 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
209
210
211
...
271
Načíst další