Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 975 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, krémové, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Bloomingville
Hrnek Yule
380 ml, kameninový, krémový
(10)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 20 cm, výška 18 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (3)
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 20 cm, výška 18 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, modrá, 70x130 cm
(102)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě modrý, ø 12 cm, výška 18 cm
(43)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Papírové skládačky Animals Origami
(5)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Brabantia
Vývrtka Classic
Plastová
(2)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Brabantia
Vývrtka Classic
Plastová
(3)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 18,5x11,5 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Otočný, plastový, ø 21 cm, výška 21,5 cm
(4)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Otočný, plastový, ø 28 cm, výška 17,5 cm
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Restilo
Rámeček Rafi
21x26 cm, stojací, plastový, v přírodní barvě, na fotku 10x15
Doručíme od 15. 10. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Cheryl
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Novi
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Casa Selección
Podsedák Tropy
Na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Marble
Na zip, s abstraktním vzorem, 45x45 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Marble
Na zip, s abstraktním vzorem, 45x45 cm
(51)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Leaves
Na zip, 3D, 45x45 cm
(67)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Zig Zag
Na zip, s pruhy/s potiskem, 45x45 cm
(24)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, světle růžová, 70x150 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Styler
Rámeček Venezia
19x24 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(4)
Doručíme od 18. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Styler
Rámeček Prague
23x32 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 21x30
(5)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Styler
Rámeček Kyoto
32x42 cm, na zeď, bílý, na fotku 30x40
(1)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Green Gate
Utěrka Dina
Bavlněná, růžová, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenička Libellules
280 ml, na víno
(248)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Popelník Baufort
Skleněný, ø 13 cm, výška 6 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Globini
Bílý, plastový, LED, solární, IP44, délka 475 cm
(183)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Ambiance
Dětská samolepka Jumping Sheep
Svítící, na zeď, 55x10 cm
(22)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelný řetěz Small Hooky
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 450 cm
(8)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(3)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, tmavě modré, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Foutastic
Ručník Chicago
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Artevasi
Truhlík Siena
Z recyklovaného plastu, 17x30 cm, výška 17 cm
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Bílý, 140x250 cm
(7)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Světle šedý, 140x250 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Ubrus Belline
Bílý, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Ubrus Crystalline
S vánočním motivem, červený, 85x85 cm
(8)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Small Hooky
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 450 cm
(39)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Vodítko Double Handle
Černé, délka 150 cm
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Ella
Sametový, černý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sass & Belle
Hrnek Mojave
360 ml, keramický, černý
(12)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(5)
Doručíme od 6. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Sass & Belle
Hrnek Mojave
360 ml, keramický, na latte, šedý
(8)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Mono
2 ks, 315 ml
Doručíme od 2. 11. 2026
659 Kč
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Mono
2 ks, 315 ml
Doručíme od 2. 11. 2026
659 Kč
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Mono
2 ks, 315 ml
Doručíme od 2. 11. 2026
659 Kč
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Prism
4 ks, 400 ml, na koktejly
Skladem
Poslední kousky
1 319 Kč
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
58
59
60
...
271
Načíst další