Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 968 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, světle hnědé, 90x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Mepal
Bryndák Forest Friends by Little Dutch
Silikonový, světle modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Compactor
Koupelnový organizér Bristol
Textilní, bílý/růžový, 21x9 cm, výška 37 cm
(58)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Bryndák Fairy Garden by Little Dutch
Silikonový, světle růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mepal
Bryndák Little Farm by Little Dutch
Silikonový, světle zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Esschert Design
Květináč
Z terakoty, s odtokovým otvorem, ø 16 cm, výška 13 cm
(58)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Termoska Termo
1,1 l, na jídlo, krémová
(38)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Unipar
Svíčka Flower Paradise
Doba hoření 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Aristide
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, bavlněné, tmavě šedé, 140x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Foutastic
Ručník Chicago
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, ø 180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Light & Living
Umělá květina Tulip
Ø 6 cm, výška 70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelný řetěz Bubbly
Plastový, LED, solární, délka 180 cm
(4)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Podsedák
Na zavazování, s vánočním motivem, s potiskem, 42x42 cm
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, zelené, 90x190 cm
(3)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Dorane
Froté, bavlněný, zelený/béžový, 30x50 cm
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, černé, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(12)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, šalvějově zelená, 70x130 cm
(102)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
Green Gate
Svícen
(10)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Konvička na zalévání Vintage
Plastová, 1,6 l
(11)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Vodítko Reflective
Přepínací, šedé, délka 250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, žluté, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Sedora
Froté, bavlněný, žlutý/bílý, 30x50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Reem
2 ks, kameninové
(2)
Skladem
679 Kč
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Ego Dekor
Zapichovátka v sadě
2 ks, kovová
Skladem
679 Kč
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Grand Cru Nouveau
2 ks, 180 ml, na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Daniela
2 ks, froté, bavlněné, světle modré, 50x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Areca
4 ks, 450 ml
Skladem
Poslední kousky
1 359 Kč
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Hendi
Nůž Kitchen Line
Plátkovací, z nerezové oceli, délka čepele 21,5 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
340 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Hello Kitty Chococat
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
340 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Java
Sametový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
340 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(14)
Doručíme od 15. 10. 2026
340 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
sada 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy v sadě Santos
2 ks
Skladem
Poslední kousky
681 Kč
341 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, antracitový, 140x240 cm
(6)
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, bílý, 140x240 cm
(13)
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Metaltex
Nůž Heritage
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 25 cm, rukojeť: dřevo
(4)
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na koláč
ø 20 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(2)
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenice Silex
430 ml, na pivo
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Astrelia
Z mikrovlákna, s vánočním motivem, bílý/ve stříbrné barvě, 140x240 cm
(5)
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
OYOY Mini
Klip na dudlík Yummy
Skladem
Poslední kousky
342 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Ladelle
Skleničky v sadě Prism
4 ks, 240 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousek
1 369 Kč
342 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka 2in1 Delilah & Jerome
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
(2)
Skladem
343 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
LEGO®
Dětská lahev Iconic
Plastová, 500 ml
(12)
Skladem
344 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
PT LIVING
Svícen Chique Ribbed
Na čajovou svíčku, skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousky
344 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, antracitové/béžové, 40x55 cm
(32)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Design Letters
Utěrky v sadě
2 ks, béžové, 40x60 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, modré/hnědé, 40x55 cm
(6)
Skladem
689 Kč
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
1
...
61
62
63
...
271
Načíst další