Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 929 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 3 ks
Wallity
Obrazy v sadě Black & White
35x45 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
433 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Styler
Obrazy v sadě Tranquil
30x40 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
433 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 270 ml, na koktejly
(2)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, taupe, 18x18 cm
(1)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, béžové, 18x18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 210 ml, na likér
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Fiskars
Hrábě Quikfit
Plastové, 11 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
435 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Mini Vichy
Omyvatelný, kostkovaný, zelený, 140x240 cm
Skladem
371 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Persane
Omyvatelný, z PVC, patchwork, šedý, ø 160 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
371 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Bryndáky v sadě Prune
2 ks, mušelínové, zelené
Doručíme od 11. 12. 2026
371 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 3 ks
Wallity
Obrazy v sadě
35x45 cm, 3 ks, s rámem
(22)
Doručíme od 10. 11. 2026
1 113 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
436 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Wallity
Obrazy v sadě
38x53 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 10. 11. 2026
1 113 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
436 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Animal Party
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 100 cm
(19)
Skladem
437 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, zelený, 80x120 cm
(1)
Skladem
437 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Ninjago
2 ks, s lahví, plastové, zelené, 390 ml
(139)
Skladem
Poslední kousek
372 Kč
s kódem
438 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, 32x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, s potiskem, 33x220 cm
(15)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Woodland
S příměsí lnu, na zavazování, s potiskem, 37x37 cm
(163)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Sass & Belle
Hrnek Coralie
400 ml, keramický, béžový
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Botania
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé/šedé, 160x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Reality
Dětská lampička Bronto
Bílá, plastová, LED, na USB, ø8x20 cm
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Reality
Dětská lampička Flamingo
Bílá, plastová, LED, na baterky/na USB, 8x13x29 cm
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vialli Design
Termokonvice Amo
1 l, bílá
(8)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálové, bílé, 180x260 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/zelené, 90x190 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Blue and green Daisy
350 ml, z nerezové oceli, zelený/krémový/tyrkysový
(3)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Garden Bees
350 ml, z nerezové oceli, žlutý/krémový
(7)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Periodic Table
350 ml, z nerezové oceli, krémový/tyrkysový
(7)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Sausage Dog
350 ml, z nerezové oceli, krémový
(8)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Wild Flowers
350 ml, z nerezové oceli
(9)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Ondine
Černý/béžový, se snímatelným potahem, 40x60 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Roseris
Šedý, se snímatelným potahem, 40x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, tmavě modrý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(4)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Melisse
Béžový/ve zlaté barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Hilary
S příměsí bavlny, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Milano
S příměsí bavlny, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Cirrus
S příměsí juty, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Bow
Z materiálu bouclé, bílý/růžový, 43x45 cm
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, světle šedý, 38x28 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, světle růžový, 38x28 cm
(29)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, krémový, 45x45 cm
(42)
Doručíme od 3. 11. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, světle modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Farmyard Animals
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Kindsgut
Puzzle Whale
Vkládací, dřevěné, vhodný věk 2+
(4)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Otis
Gumové, 30x45 cm
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Otis
Gumové, 30x45 cm
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
87
88
89
...
270
Načíst další