20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 898 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Diamant
Z PVC, ø 38 cm
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Diamant
Z PVC, ø 38 cm
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Pepita
Ø 38 cm
(1)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Pepita
Ø 38 cm
(2)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rex London
Puzzle Fairies in the Garden
Počet dílků 48, vhodný věk 3+
(3)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Ruční kultivátor
Kovový, 40 cm
(5)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
OYOY Living Design
Svíčka Fukai
Doba hoření 10 h, počet knotů 1 ks, ø 2 cm, výška 28 cm
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
WoodWick
Vonný vosk do aromalampy Denim
S vůní džínoviny, sojový, váha 23 g
(2)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Oblíbené
Foutastic
Ručník Rainbow
Froté, bavlněný, zelený, 30x50 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Rex London
Zápisník Heart
60 str., formát A6, linkovaný
(1)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódem
Rex London
Zápisník Routemaster Bus
60 str., formát A6, linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódem
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
-20 % s kódem
Love Story
Postroj Reflective
Velikost XS, žlutý
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 350 ml, skleněné, na kakao/na latte
(6)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 350 ml, skleněné, na kakao/na latte
(6)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Bolla
2 ks, 400 ml, skleněné
(5)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Bolla
2 ks, 400 ml, skleněné
(12)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Bolla
2 ks, 400 ml, skleněné
(7)
Skladem
Poslední kousek
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Noa
2 ks, 220 ml, skleněné, na cappuccino/dvoustěnné
(10)
Skladem
259 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 2 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Mia
2 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
259 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské lžičky v sadě Lili
2 ks, plastové/ze silikonu, světle modré/oranžové, 2x polévková lžíce
Doručíme od 11. 12. 2026
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, krémové, 30x30 cm
(4)
Skladem
519 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Narvik
14,5x19,5 cm, na zeď, světle šedý, na fotku 10x15
(5)
Skladem
Poslední kousky
104 Kč
s kódem
130 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Torino
2 ks, 60 ml, na panáky
(1)
Skladem
261 Kč
131 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 45x30 cm
(2)
Skladem
133 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 360 ml
(278)
Skladem
Poslední kousky
642 Kč
s kódem
803 Kč bez kódu
134 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 350 ml, skleněné, na kakao/na latte
(6)
Skladem
Poslední kousky
214 Kč
s kódem
268 Kč bez kódu
134 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Christmas Town
4 ks, bavlněná, pratelná, s potiskem, 30x46 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlněná, pratelná, 30x46 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Brandani
Sklenice v sadě
6 ks, 350 ml
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 6 ks
Sagaform
Sklenice v sadě Rocking Whiskey
6 ks, 200 ml, na whiskey
(309)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
KIS
Dětský úložný box C Box Style
Plastový, bílý, 34x19 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
135 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
-20 % s kódem
Love Story
Cestovní láhev pro psy Travel
Tmavě šedá
(3)
Skladem
Poslední kousky
108 Kč
s kódem
135 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Dakls
Obal na květináč
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Podsedák Essentiel
Venkovní, na zavazování, 40x40 cm
(11)
Skladem
135 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 10 ks
Restilo
Umělé květiny v sadě Dahlia
10 ks, výška 62 cm
Skladem
Poslední kousek
1 087 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
136 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, hnědý, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
136 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Prostírání Ydun
Z mořské trávy, ø 35 cm
(279)
Skladem
136 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Prague
12x17 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 10x15
(6)
Skladem
Poslední kousky
109 Kč
s kódem
136 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, světle šedý, 30x30 cm
(70)
Skladem
136 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Zone
Ručník Time
Froté, bavlněný, šedobéžový, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
136 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Bébé Douceur
Pleny Gauge
3 ks, s hvězdičkami, bílé/růžové, mušelínové, 70x70 cm
(2)
Skladem
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
136 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Revera
6 ks, 500 ml, z recyklovaného skla, na koktejly
Doručíme od 22. 10. 2026
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, khaki, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
137 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Nutcracker
4 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 30x46 cm
(3)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Homestead
3 ks, bavlněné, světle modré/béžové, 45x65 cm
(10)
Skladem
330 Kč
s kódem
412 Kč bez kódu
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Curver
Květináče v sadě Cozy
3 ks, plastové, ø 15 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
413 Kč
138 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Dakls
Hrnky v sadě Rings
2 ks, 380 ml, keramické, světle hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousky
277 Kč
139 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
1
...
9
10
11
...
269
Načíst další