Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 082 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Umbra
Rámeček Prisma
25x30 cm, stojací/na zeď, kovový, ve zlaté barvě, na fotku 20x25
(3)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Umbra
Rámeček Prisma
18x23 cm, stojací/na zeď, kovový, ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(3)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Černý, 30x20 cm, výška 23 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Umbra
Rámeček Prisma
15x20 cm, stojací/na zeď, kovový, ve zlaté barvě, na fotku 10x15
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Umbra
Rámeček Bellwood
19x24 cm, stojací, dřevěný, v přírodní barvě, na fotku 10x15/na fotku 12x18/na fotku 13x18
(12)
Skladem
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Z recyklovaného plastu, černý, 20x20 cm, výška 50 cm
(7)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Umbra
Šperkovnice Stowit
Dřevěná, 15x17 cm, výška 11 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Umbra
Rámeček Bellwood
19x24 cm, stojací, dřevěný, tmavě hnědý, na fotku 10x15/na fotku 12x18/na fotku 13x18
(12)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Dakls
Zrcadlo
Nástěnné, 52x62 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
672 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Patch
Manšestrový, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Velveteen
Z mikroplyše, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rabbit
Z mikroplyše, okrově žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rabbit
Z mikroplyše, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rabbit
Z mikroplyše, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Doručíme od 6. 11. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Mink
Modrá, 10x90 cm
(68)
Doručíme od 6. 11. 2026
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Sherlock
2 ks, černobílé, 14x18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Querco
Korkové, s abstraktním vzorem, 30x45 cm
(3)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Querco
Korkové, s abstraktním vzorem, ø 36 cm
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Viola Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 10x24,5 cm, výška 32,5 cm
(7)
Skladem
509 Kč
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Plážová osuška Jungle party
Sametová, 75x150 cm
(7)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Plážová osuška Unilove
Dětská, sametová, s květinovým vzorem, růžová/béžová, 75x150 cm
(1)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, tmavě modré, 50x100 cm
(3)
Skladem
859 Kč
215 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, v cihlové barvě, 50x100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nerezové oceli, hnědá
(6)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Kuchyňská rukavice Stripe
Bavlněná, černobílá, 19x29 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Premier Housewares
Kuchyňská rukavice Black Cat
Bavlněná, černobílá, 19x29 cm
(20)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Popelník Spinning
Kovový, ø 9 cm, výška 10 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premier Housewares
Popelník Baufort
Skleněný, ø 13 cm, výška 6 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Popelník Spinning
Kovový, ø 11 cm, výška 10 cm
(11)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 820 ml, skleněný, v růžovo zlaté barvě
(5)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premier Housewares
Váza Horizon
Skleněná, ø 8 cm, výška 26 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premier Housewares
Kuchyňská rukavice Sausage Dog
Bavlněná, světle šedá, 19x29 cm
(9)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Popelník Baufort
Skleněný, ø 13 cm, výška 6 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 350 ml, skleněný
(3)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premier Housewares
Popelník Spinning
Kovový, ø 11 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premier Housewares
Popelník Baufort
Skleněný, ø 15 cm, výška 6 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premier Housewares
Set na whisky Dayla
(2)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nerezové oceli, zelenomodrá
(4)
Doručíme od 27. 10. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Váza Baufort
Skleněná, ø 15 cm, výška 30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Chladicí nádoba Beaufort
Skleněná, 2,1 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 350 ml, skleněný
(3)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svícen Saga
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousek
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Svícen Vela
Adventní, keramický
(6)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Zhášedlo na svíčky Nox
Kovové
(2)
Skladem
Poslední kousek
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Zhášedlo na svíčky Nox
Kovové
(2)
Skladem
Poslední kousek
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Butter Kings
Povlak na polštář Freezing
Bavlněný, na zip, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Utěrky v sadě Christmas Twigs
2 ks, bavlněné, bílé/zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
639 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
126
127
128
...
190
Načíst další