Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 093 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Mila Home
Běhoun na stůl Black Tree
S potiskem, 40x130 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Freddy
Bílá/zelená, z masivního dřeva, LED, na baterky, 8,5x4,5x14 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Flamme Ring
Ve stříbrné barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 28,5x2,5x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Flamme Table
Ve zlaté barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 28,5x4x28 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Winter
Bílá, plastová, LED, na baterky, 11x9,5x15,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelný řetěz Bliss
Vínový, skleněný, LED, na baterky, délka 160 cm
(1)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Orbit
Černá, kovová, LED, do zásuvky, 33x4x33 cm
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Forest Friends
Z masivního dřeva, LED, na baterky, 48x2x12,5 cm
(2)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Freddy
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 8,5x4,5x14 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Neon Angel
Černá, kovová, LED, zapichovací, na baterky, IP44, 23,5x1,5x65 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelný řetěz Bliss
Ve zlaté barvě, skleněný, LED, na baterky, délka 160 cm
(1)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Forest Friends
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 37x6x38 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Fedkolor
Obraz Amsterdam
50x50 cm, na plátně
(1)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Fedkolor
Obraz Wroclaw
50x50 cm, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousek
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Fedkolor
Obraz Dalmatien
50x50 cm, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Fedkolor
Obraz Wroclaw
30x30 cm, na plátně
(2)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Fedkolor
Obraz Chureito Pagoda
50x50 cm, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Fedkolor
Obraz Manarola
40x60 cm, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Fedkolor
Obraz Amsterdam
30x30 cm, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Fedkolor
Obraz London
40x60 cm, na plátně
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Fedkolor
Obraz Florence
60x40 cm, na plátně
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 6 ks
Hermia
Sklenice v sadě
6 ks, 395 ml
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 6 ks
Hermia
Hrnky v sadě
6 ks, 300 ml, keramické, černé
(3)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
157 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
ILLUME x Bloomingville
Svíčka No. 5 Sea Salt
Vonná, s vůní moře/s vůní soli, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
ILLUME x Bloomingville
Svíčka No. 1 Parsley Lime
Vonná, s vůní limetky, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
(5)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
ILLUME x Bloomingville
Svíčka No. 2 Green Gardenia
Vonná, s vůní gardénie, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
ILLUME x Bloomingville
Difuzér No. 6 Sequoia
S vůní sekvoje, doba vůně 12 týdny, objem 100 ml, ø 7 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
ILLUME x Bloomingville
Svíčka No. 4 Lemon Verbena
Vonná, s vůní citrónu/s vůní verbeny, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
(5)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Cozy Nectarine
Vonná, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 8 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
ILLUME x Bloomingville
Svíčka No. 6 Sequoia
Vonná, s vůní sekvoje, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Reem
2 ks, kameninové
(2)
Skladem
679 Kč
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský polštářek Moony
Okrově žlutý/modrý, 23x27 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
447 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Deka Annli
Šedá, 130x160 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Zrcadlo Ilina
Kosmetické, ø 17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
602 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Shama
515 ml, keramický, tmavě modrý/béžový
(15)
Skladem
368 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Dětský polštářek Elinna
Se snímatelným potahem, bavlněný, okrově žlutý, ø 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícen Medea
Polyresinový
(1)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, zelený/oranžový
(8)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Svícen Medea
Polyresinový
(3)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy v sadě Charlie
2 ks
(11)
Skladem
778 Kč
389 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícen Soreyah
Na čajovou svíčku, kameninový
(2)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Mawni
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
(3)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícen Fija
Kameninový
(1)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Shama
515 ml, keramický, krémový
(13)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Zrcadlo Inge
Kosmetické, 22x25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Neo
335 ml, keramický, na latte, v hořčicové barvě
(5)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Svícen Jada
Kovový
(1)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Neo
335 ml, keramický, na latte, zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
132
133
134
...
190
Načíst další