Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 106 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Mioli Decor
Zarážka na knihy Forest
Kovová
(17)
Skladem
Poslední kousky
766 Kč
Do košíku
Do košíku
DesignWorks Ink
Zápisník Flex
48 str.
(2)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
DesignWorks Ink
Nedatovaný diář Travel Journal
192 str., formát A4, linkovaný
(3)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
DesignWorks Ink
Nedatovaný diář Smart
240 str., formát A5, linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
DesignWorks Ink
Zápisník Dusty
96 str., formát A6
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě Ada
2 ks, šedé, 14x19 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
531 Kč
266 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě Ada
2 ks, šedé, 17x33 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
723 Kč
362 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Maximex
Drobné zahradní nářadí v sadě
3 ks, kov/plast, 29 cm
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Maximex
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 7x, ø 15 cm
(25)
Skladem
653 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnky v sadě Beth
2 ks, 300 ml, keramické, krémové
(4)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Lisetta
2 ks, na čajovou svíčku, kovové, s vánočním motivem
(1)
Skladem
859 Kč
430 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícen Elef
Kameninový
(3)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Adria
Do postýlky, na zip, světle růžové, bavlněné, 100x135 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Good Morning
Dětské povlečení Adria
Do postýlky, na zip, světle šedé, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Good Morning
Dětské povlečení Easy Care
Do postýlky, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Budík Belle Numbers
Ø 11 cm
(7)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Budík Belle Numbers
Ø 11 cm
(1)
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Budík Belle Numbers
Ø 11 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Tescoma
Aromalampa Fancy Home
Keramická, 10,5x12,5 cm, výška 10 cm
(10)
Skladem
516 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tescoma
Moka konvička Monte Carlo
140 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tescoma
Váza Fancy Home
Keramická, šedá, 9,5x13 cm, výška 23 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
551 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 6 ks
Tescoma
Skleničky v sadě Giorgio
6 ks, 570 ml, na víno
(7)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Aromalampa Fancy Home
Keramická, 10,5x12,5 cm, výška 10 cm
(12)
Skladem
511 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Tescoma
Poklop na gril Party Time
Z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tescoma
Termoska Constant
1 l, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
784 Kč
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Mlýnek na mák Handy
Bílý, keramický
(14)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Forma na bábovku Delicia
29 x 16 cm, kov
(10)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlněná, v petrolejové barvě, 100x180 cm
(30)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlněná, bílá, 100x180 cm
(7)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlněná, světle zelená, 100x180 cm
(14)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlněná, tyrkysová, 100x180 cm
(28)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, šedý/hnědý
(8)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, hnědý
(3)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Bloomingville
Hrnek Safie
300 ml, keramický, na cappuccino/na latte, růžový
(8)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Safie
300 ml, keramický, na latte, zelený
(4)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Allium
350 ml, keramický, béžový
(2)
Skladem
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Jatoba
450 ml, keramický, hnědý
(2)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář White Flowers
Lněný, na zip, s květinovým vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Moss Green
Lněný, na zip, 45x45 cm
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Eucalyptus
Lněný, na zip, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Martini
Lněný, na zip, 50x50 cm
(189)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Ashes of Roses
Lněný, na zip, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Light Grey
Lněný, na zip, 50x50 cm
(1)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Ashes of Roses
Lněný, na zip, 50x50 cm
(189)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář White Flowers
Lněný, na zip, s květinovým vzorem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Orion
Termoska Termo
2,2 l, z nerezové oceli, černá/ve stříbrné barvě
(9)
Skladem
Poslední kousek
776 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Dětská termoska
Nerezová, světle růžová, 330 ml
(7)
Doručíme od 21. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Dětský příbor Medvídek
3 ks, nerezový, ve stříbrné barvě, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
(7)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
137
138
139
...
190
Načíst další