Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 103 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, zelené, 40x55 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
365 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Utěrka Elvira
Z bio bavlny, hnědá, 50x70 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Tile Stone
Froté, bavlněný, bílý, 50x100 cm
(8)
Skladem
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Disorder
Froté, z bio bavlny, hnědý/béžový, 50x90 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Osuška Tile Stone
Froté, bavlněná, s pruhy, bílá, 70x140 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Grid
Froté, bavlněný, černobílý, 50x100 cm
(3)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Geo
Froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x95 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Osuška Tile Stone
Froté, bavlněná, s pruhy, béžová, 70x140 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Tile Stone
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, světle žluté/fialové, 40x55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
365 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Tile Stone
2 ks, froté, bavlněné, bílé, 40x60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
609 Kč
305 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Utěrka Elvira
Z bio bavlny, modrá, 50x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Disorder
Froté, z bio bavlny, modrý/šedý, 50x90 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Tile Stone
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 40x60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
609 Kč
305 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Mette Ditmer Denmark
Osuška Geo
Froté, bavlněná, s geometrickými vzory, béžová, 70x133 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, modrý/růžový, 50x90 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, modrý/hnědý, 50x90 cm
(3)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Grid
2 ks, froté, bavlněné, černobílé, 40x60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, modré/růžové, 40x55 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, zelený, 50x90 cm
(2)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Geo
2 ks, froté, bavlněné, tmavě hnědé, 35x55 cm
(6)
Skladem
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Osuška Grid
Froté, bavlněná, s puntíky, černobílá, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Grid
Froté, bavlněný, bílý/béžový, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, modré/hnědé, 40x55 cm
(6)
Skladem
689 Kč
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Holm
Utěrka
Bavlněná, modrá, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Holm
Kámen na pizzu
Kameninový, 34x33 cm, výška 1 cm
(7)
Skladem
692 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Melange
Lněný, 40x150 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Melange
Lněný, 40x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Light Grey
Lněný, 40x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Ručník White
Vaflový, s příměsí lnu, bílý, 50x70 cm
(2)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Sage
Lněný, 40x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Natural
Lněný, 40x150 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Eucalyptus
Lněný, s květinovým vzorem, 40x150 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Ručník Light Grey
Vaflový, s příměsí lnu, světle šedý, 50x70 cm
(13)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Martini
Lněný, 40x150 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Mustard
Lněný, 40x150 cm
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Martini
Lněný, 40x200 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Mustard
Lněný, 40x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Ručník Powder
Vaflový, s příměsí lnu, světle růžový/béžový, 50x70 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Natural
Lněný, 40x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Prostírání White
Lněné, pratelné, 35x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Prostírání Light Grey
Lněné, pratelné, 35x45 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Prostírání Melange
Lněné, pratelné, 35x45 cm
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Misty Rose
2 ks, lněné, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Mustard
2 ks, textilní, 40x40 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
589 Kč
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Martini
2 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
559 Kč
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Hazelnut
2 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
1
...
139
140
141
...
190
Načíst další