Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 100 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
SOEHNLE
Difuzér Bari
Elektrický, objem 80 ml, ø 11,5 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
868 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Yellow Bird
S potiskem, 45x140 cm
(12)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Podsedák Beige Mandala
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(2)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Mila Home
Běhoun na stůl Roses
S potiskem, 45x140 cm
(21)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Podsedák Roses
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Podsedák Mandala Tiles
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(4)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Podsedák Mandala Tiles
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(5)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Illustrated Face
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
210 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Oblíbené
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Illustrated Leaves
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(29)
Skladem
849 Kč
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Mila Home
Povlak na polštář Meadow Flower
Na zip, s potiskem, 43x43 cm
(51)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl
Z bio bavlny, s geometrickým vzorem, 40x130 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Natural
4 ks, z bio bavlny, na zip, 43x43 cm
(9)
Doručíme od 14. 12. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Esschert Design
Konvička na zalévání
Plastová, 1,5 l
(10)
Skladem
539 Kč
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
15x9 cm, výška 15 cm
(35)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Venkovní teploměr
Kovový
(14)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Esschert Design
Konvička na zalévání George
Plastová, 1,325 l
(2)
Skladem
909 Kč
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zavlažovací koule Globe
Skleněná, 175 ml
(15)
Skladem
245 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Regál na víno Lava
Nástěnný, kovový, černý, počet lahví 5, černý, šířka 24 cm, výška 44 cm, hloubka 9 cm
(52)
Skladem
609 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
(3)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Hudební hračka Wooden Train Whistle
Vhodný věk 3+, BPA free
(10)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Rex London
Míčky na žonglování Juggling Balls
(14)
Skladem
269 Kč
90 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
(3)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Interaktivní hračka Wild Wonders
(5)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Propiska Shark
(3)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Míč Wild Bear
(2)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Svícen
Skleněný
(4)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Kreativní sada Fairies in the Garden
Vhodný věk 3+
(8)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Dětské tetování Sharks
Vhodný věk 3+
(10)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Kreativní sada DIY Plane
Vhodný věk 8+
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Rex London
Svíčky v sadě Dip Dye
4 ks, doba hoření 3 h, ø 2 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
80 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Rex London
Švihadlo
(9)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Papírové skládačky Prehistoric Land
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Zápisník Cactus
130 str., bez potisku
(5)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Boomerang Wild Bear
(12)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Zápisník Wild Flowers
60 str., formát A5, linkovaný
(4)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Káča Wild Wonders
Plastová, vhodný věk 3+
(7)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Svícen
Skleněný
(1)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Karetní hra Ocean
(10)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Zápisník Wild Flowers
60 str., formát A6, linkovaný
(5)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Zvonek na kolo Wild Wonders
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětské tetování Road Trip
Vhodný věk 3+
(18)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Dětská křídla Fairies in the Garden
Kovová/látková, vhodný věk 3+
(16)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Propiska Prehistoric Land
(4)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Puzzle Colourful Creatures
Vkládací, dřevěné, vhodný věk 3+
(3)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Dětská lampička Karo
V leskle stříbrné barvě, kovová, LED, do zásuvky, 12x17x17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Dětská lampička Flamingo
Bílá, plastová, LED, na baterky/na USB, 8x13x29 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Dětská lampička Bronto
Bílá, plastová, LED, na USB, ø8x20 cm
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Happy Teddy
20 ks, papírové, 33x33 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
143
144
145
...
190
Načíst další