Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 067 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor
Dřevěný, ø 29 cm, výška 8 cm
(49)
Doručíme od 20. 10. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč
Dřevěný, 29x29 cm, výška 8 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor
Dřevěný, ø 29 cm, výška 8 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč
Dřevěný, 29x29 cm, výška 8 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor
Dřevěný, ø 29 cm, výška 8 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Pěstírna Eco
Plastová, 20x30 cm, výška 10 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na květináč Duo
Kovový, 26x34 cm, výška 19,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 22x27 cm, výška 22 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 17x23,5 cm, výška 17 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
iDesign
Koupelnový organizér
Plastový, bílý, 19x28 cm, výška 6 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
iDesign
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, šedý, 19x28 cm, výška 6 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
iDesign
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, bílý, 19x28 cm, výška 6 cm
(3)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Juvel
4 ks, 490 ml, na pivo
(4)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Juvel
4 ks, 570 ml, na koktejly
(4)
Skladem
749 Kč
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Palermo
4 ks, 350 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Leopold Vienna
French press
Objem 350 ml, skleněný
(3)
Skladem
Poslední kousky
386 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Leopold Vienna
French press
Objem 1 l, skleněný
(2)
Skladem
Poslední kousek
576 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Villa Collection
Svícen Artic Ice
Kameninový
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Villa Collection
Svícen Artic Ice
Kameninový
Skladem
Poslední kousek
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Villa Collection
Obal na květináč Calbe
Betonový, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 19 cm
(4)
Skladem
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Villa Collection
Obal na květináč Calbe
Betonový, bez odtokového otvoru, ø 22 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
Oblíbené
Bitz
Hrnky v sadě Gastro Black/Mix
4 ks, 300 ml, keramické, černé
(26)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šedá, ø 13,5 cm, výška 18,5 cm
(25)
Doručíme od 26. 10. 2026
891 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Svícny v sadě Calma
2 ks, skleněné/betonové
(6)
Skladem
753 Kč
377 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Svícen Ven
Na čajovou svíčku, skleněný
Doručíme od 26. 10. 2026
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Koupelnový organizér Sono
Keramický, světle hnědý, 19x10 cm, výška 2 cm
(4)
Doručíme od 26. 10. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šedá, ø 11 cm, výška 21 cm
(25)
Doručíme od 26. 10. 2026
762 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
Premium
Blomus
Květináč Nona
Porcelánový, s odtokovým otvorem, ø 12,5 cm, výška 13,5 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Vázy v sadě Nona
3 ks, porcelánové, bílé, ø 8 cm, výška 9 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Svícny v sadě Calma
2 ks, skleněné/betonové
(4)
Skladem
Poslední kousek
669 Kč
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šedá, ø 8 cm, výška 18 cm
(5)
Doručíme od 26. 10. 2026
456 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šedá, ø 8 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
405 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
Dakls
Světelná dekorace
V přírodní barvě, z masivního dřeva, LED, na baterky, 13x3x15,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Světelná dekorace
Černá, skleněná, LED, na baterky, 9x9x10 cm
(8)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Umělá větvička Mistletoe
Výška 55 cm
(6)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Váza Copos de Nieve
Skleněná, s vánočním motivem, zelená, ø 11 cm, výška 13 cm
(9)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Váza Arbol de Navidad
Skleněná, s vánočním motivem, zelená, ø 11 cm, výška 13 cm
(11)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Svícen
Na čajovou svíčku, kovový
(2)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
(6)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Vánoční světelná dekorace
Bílá, skleněná, LED, na baterky, 10x8x13 cm
(2)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Dekorační polštář Wave
Bavlněný, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Karlsson
Budík Silver Mirror
Digitální, 4,5x15 cm, výška 7 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
956 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hartman
Podsedák Belize
Venkovní, s květinovým vzorem, 45x46 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Jurassic World
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Frozen
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider man
Na jednolůžko, na zip, 140x200 cm
(32)
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Avengers
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(9)
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Ručník Chicago
Froté, bavlněný, fialový, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
152
153
154
...
189
Načíst další