Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 075 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Velikost polštáře (2)
Dakls
Obal na květináč Natural
Betonový, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Moss Green
Lněný, na zip, 50x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Christmas Print Natural
Lněný, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Christmas Print
Lněný, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 50x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Christmas Print
Lněný, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Prostírání Christmas Print
Lněné, pratelné, s vánočním motivem, s potiskem, 35x40 cm
Skladem
Poslední kousek
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Christmas Print
2 ks, lněné, s potiskem, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Printintin
Plakát A Nice Cup of Tea
(6)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Printintin
Plakát Žádná bouřka netrvá věčně
21x30 cm
(1)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Printintin
Plakát Život začíná po kafi’
21x30 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Papertime
Lepidlo a štětec
(10)
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
Papertime
Papírové skládačky Mini Giraffe
Vhodný věk 7+
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Papertime
Papírové skládačky Mini Bear
Vhodný věk 7+
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Sunnylife
Nafukovačka Fiesta Mariposa
Ø 110 cm
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Sunnylife
Plážová osuška Summer Games
S geometrickými vzory, bílá, 90x160 cm
(1)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sass & Belle
Obal na květináč Mojave
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 13 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Viaden
Přehoz
Bavlněný, světle šedý, 230x170 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Unilove
Prodloužené, otevřené, růžové, 140x220 cm
(13)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Restilo
Přehoz Henry
Z mikroplyše, oranžový/hnědý, 220x240 cm
(279)
Doručíme od 15. 10. 2026
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, bílá, 210x160 cm
(80)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, světle zelená, 210x160 cm
(80)
Doručíme od 15. 10. 2026
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, modrá, 210x160 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Přehoz Henry
Z mikroplyše, světle hnědý, 220x240 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
792 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, světle hnědá, 150x200 cm
(24)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Restilo
Přehoz Henry
Z mikroplyše, zelený, 220x240 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, zelená, 210x170 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, zelená, 150x200 cm
(26)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Pantone
Placatka
150 ml, z nerezové oceli, žlutá
(11)
Skladem
Poslední kousek
951 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Done by Deer
Klip na dudlík Elphee
(7)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Leitz
Nastavitelná podložka ke klávesnici WOW
Plastová, 44x7 cm, výška 2 cm
(1)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Leitz
Organizér WOW
Na dokumenty, plastový, 25x33 cm, výška 4 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
395 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Deka Roses
Z žinylky, růžová/fialová
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Utěrka Kylie
Bavlněná, bílá, 50x70 cm
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Utěrka Dina
Bavlněná, růžová, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Green Gate
Chňapky v sadě Dina
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, růžové, 20,5x20,5 cm
(1)
Skladem
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Ubrousek Saga
Textilní, s geometrickým vzorem/s ornamentem, 40x40 cm
(2)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Green Gate
Ubrousek Rani
Textilní, s geometrickým vzorem/s ornamentem, 40x40 cm
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 20 ks
Green Gate
Ubrousky v sadě Rani
20 ks, papírové, s geometrickými vzory/s ornamenty, 25x25 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
10 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 20 ks
Green Gate
Ubrousky v sadě Kylie
20 ks, papírové, s puntíky, 25x25 cm
(6)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Green Gate
Ubrousek Kylie
Textilní, s puntíky, 40x40 cm
(52)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Kähler Design
Svícen Christmas Tales
Porcelánový
(5)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Svícen Christmas Tales
Kameninový/porcelánový, s vánočním motivem
(2)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Svícen Christmas Tales
Porcelánový
(6)
Skladem
Poslední kousky
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Obal na květináč Omaggio Nuovo
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 11 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
158
159
160
...
190
Načíst další