Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 084 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Abstract Faces
4 ks, na zip, s abstraktními vzory, 43x43 cm
(30)
Skladem
Poslední kousek
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Long Leaves
4 ks, na zip, 43x43 cm
(178)
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě
4 ks, na zip, 43x43 cm
(20)
Skladem
959 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
JAHU collections
Dekorační polštář Alfa
Sametový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(29)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Dekorační polštář Alfa
Sametový, růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Oblíbené
Vialli Design
Termoska Fuori
500 ml, na jídlo, z nerezové oceli, zelená
(22)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Vialli Design
Termohrnek Fuori
400 ml, plastový, tmavě modrý/krémový
(12)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Vialli Design
Termohrnek Fuori
400 ml, plastový, zelený
(17)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl
S geometrickým vzorem, 45x140 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 57 cm
(18)
Doručíme od 15. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 57 cm
(8)
Doručíme od 22. 10. 2026
776 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 43,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
590 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 43,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
512 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Keter
Květináč Hangingsphere
Závěsný, plastový, ø 35 cm, výška 22 cm
(30)
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Keter
Květináč Hangingsphere
Závěsný, plastový, ø 35 cm, výška 22 cm
(37)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Keter
Květináč Cube
Plastový, výška 39,5 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
900 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Keter
Květináč Cube
Plastový, výška 39,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
935 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Keter
Květináč Cube
Plastový, výška 30 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
597 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Keter
Květináč Cube
Plastový, výška 30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
460 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Eucalyptus
Lněný, na zip, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Milieu
Lněný, na zip, 45x45 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Utěrka White
Lněná, bílá, 45x65 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
Linen Tales
Utěrka Natural
Lněná, v přírodní barvě, 45x65 cm
(19)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
Linen Tales
Utěrka Light Grey
Lněná, světle šedá, 45x65 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
Linen Tales
Utěrka Ashes of Roses
Lněná, růžová/hnědá, 45x65 cm
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
Linen Tales
Utěrka Martini
Lněná, zelená/hnědá, 45x65 cm
(10)
Doručíme od 18. 11. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
Linen Tales
Utěrka Dark Grey
Lněná, tmavě šedá, 45x65 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
Linen Tales
Utěrka Eucalyptus
Lněná, bílá/zelená, 45x65 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Kapsa na příbor Natural
2 ks, lněná, 23x23 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Kapsa na příbor Light Grey
2 ks, lněná, 23x23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě White
2 ks, lněné, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Prostírání White
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Prostírání Natural
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(4)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Prostírání Light Grey
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Prostírání Ashes of Roses
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Leitz
Zápisník Cosy
80 str., linkovaný
(3)
Skladem
Poslední kousky
576 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, béžový, ø 40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, oranžový, ø 40 cm
(7)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, oranžový/hnědý, ø 40 cm
(2)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, zelený, ø 40 cm
(14)
Skladem
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, tmavě modrý, ø 40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
ZicZac
Prostírání Titan
Z eko kůže, 45x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(3)
Doručíme od 6. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(3)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(12)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(5)
Doručíme od 6. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
1
...
166
167
168
...
190
Načíst další