Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 081 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
DecoKing
Světelný řetěz Clip
Plastový, LED, na baterky, délka 635 cm
(132)
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Prostírání
Plastové, 35x46 cm
(1)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 30x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
507 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, šedé, 30x30 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
507 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, krémové, 30x30 cm
(4)
Skladem
519 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x30 cm
(8)
Doručíme od 26. 10. 2026
507 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomus
Ručník Riva
Froté, bavlněný, šedý, 50x100 cm
(4)
Doručíme od 26. 10. 2026
633 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Ručník Riva
Froté, bavlněný, krémový, 50x100 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Ručník Riva
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x100 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
633 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Blomus
Utěrky v sadě
2 ks, bílé, 50x70 cm
(3)
Skladem
769 Kč
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Podpěra rostlin
Kovová, 64x26 cm, výška 69 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl
S potiskem, 45x140 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Geometry Marble
S abstraktním vzorem, 40x130 cm
(48)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Marble
S abstraktním vzorem, 40x130 cm
(42)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Marble
S abstraktním vzorem, 40x130 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Mandala Tiles
Patchwork, 45x140 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl
S geometrickým vzorem, 40x130 cm
(32)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Mandala Tiles
4 ks, na zip, patchwork, 45x45 cm
(230)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Abstract Faces
4 ks, na zip, s abstraktními vzory, 45x45 cm
(203)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Leaves
Na zip, 3D, 45x45 cm
(67)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Napájecí kabel Connecta
500 cm
(2)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Napájecí kabel Connecta
500 cm
(1)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Partaj
Šedý, plastový, LED, solární, IP44, délka 180 cm
(47)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Olejová lampa
Kovová, ø 9 cm, výška 25 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Exclusive
Kosmetické, zvětšení 3x, ø 16 cm
(86)
Skladem
Poslední kousky
740 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Assisi
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 17 cm
(65)
Skladem
655 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Umbra
Rámeček Prisma
20x15 cm, stojací/na zeď, kovový, černý, na fotku 10x15
(9)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Umbra
Rámeček Infinity
26x30 cm, stojací, kovový, ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(3)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Obal na květináč Trigg
Na bylinky/závěsný, keramický, bez odtokového otvoru, výška 38 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Urbania Lighthouse Long Church
Na čajovou svíčku, keramický
(127)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kähler Design
Hrnek Hammershøi
330 ml, porcelánový, bílý
(14)
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Djeco
Kreativní sada
Vhodný věk 7+
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Gentlemen's Hardware
Skleničky v sadě
5 ks, 44 ml, na panáky
(13)
Skladem
709 Kč
Do košíku
Do košíku
Gentlemen's Hardware
Klíčenka s flash diskem Key Tidy
Kovová/z umělé kůže, černá
(4)
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky Acorn
14x14 cm, výška 22 cm
(108)
Skladem
375 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Květináč
Ø 35,5 cm, výška 15,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenice Troquet
200 ml, na whiskey
(7)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenice Troquet
200 ml, na whiskey
(4)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenice Troquet
200 ml, na whiskey
(3)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
Oblíbené
La Rochére
Sklenice v sadě Abeille
4 ks, 260 ml
(32)
Skladem
769 Kč
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Prostírání Ilsa
Z mořské trávy, ø 38 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Váza Face
Skleněná, hnědá, ø 18 cm, výška 25 cm
(33)
Skladem
Poslední kousek
754 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Bea
400 ml, keramický, béžový
(35)
Doručíme od 20. 10. 2026
371 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Larsson Geo
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, šedé, 135x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, růžové, 200x200 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, růžové, 135x200 cm
(38)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
sada 2 ks
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Damask Jacquard
2 ks, damaškové, zakládací, s ornamenty, 50x75 cm
(52)
Skladem
859 Kč
430 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Rex London
Kasička Presley the Panda
Plastová, BPA free, 10x10 cm, výška 15,5 cm
(36)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
171
172
173
...
190
Načíst další