20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 034 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Hrnek Versailles
200 ml, skleněný
(51)
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětský koberec It's a Goal
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, bílý/černý, ø 62 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, žluté, 135x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, žluté, 200x200 cm
(33)
Skladem
Poslední kousky
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Oxford Denim
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 45x65 cm
(64)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Oxford Denim
Bavlněná, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(201)
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Oxford Denim
Bavlněná, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(58)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Oxford Denim
Bavlněná, modrá
(676)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 140x200 cm
(53)
Skladem
Poslední kousky
320 Kč
s kódem
400 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 140x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Oblíbené
Sass & Belle
Kasička Rainbow Unicorn
Kameninová, 12x20 cm, výška 18 cm
(60)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Sass & Belle
Kasička Saving To Go Places
Z terakoty, 10x12,5 cm, výška 5,5 cm
(27)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Hubelino
Kuličková dráha
Vhodný věk 5+
(9)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Hubelino
Příslušenství ke kuličkové dráze Balls
Vhodný věk 5+
(9)
Skladem
Poslední kousek
190 Kč
s kódem
237 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Hubelino
Příslušenství ke kuličkové dráze Mat
Vhodný věk 5+
(12)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Koupelnový organizér Bristol
Textilní, bílý/růžový, 21x9 cm, výška 37 cm
(58)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Ohniště
Ø 50 cm, výška 25 cm
(211)
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
La Rochére
Sklenice Perles
340 ml
(20)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
La Rochére
Sklenice v sadě Troquet
4 ks, 100 ml, na whiskey
(2)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
818 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Pearl
370 ml, keramický, bílý
(6)
Doručíme od 20. 10. 2026
221 Kč
s kódem
276 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, bílé, 70x140 cm
(4)
Skladem
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 70x140 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 70x140 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, antracitové, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, bílé, 50x100 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
687 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
215 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, béžové, 50x100 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
703 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 50x100 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
687 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
215 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, antracitové, 50x100 cm
(2)
Skladem
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, tyrkysová, 170x210 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, tyrkysová, 70x150 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
650 Kč
s kódem
812 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, růžový/šedý, 260x280 cm
(42)
Skladem
Poslední kousek
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě Cactus
6 ks, 5x5 cm, výška 9,5 cm
(82)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
118 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní rukavice v sadě
3 ks
(109)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Konvička na zalévání
Kovová, 5 l
(16)
Skladem
Poslední kousek
609 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Esschert Design
Truhlík
Závěsný, kovový, 40x25 cm, výška 26 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Podpěra rostlin Bird
Kovová, 32x2 cm, výška 160,5 cm
(20)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Esschert Design
Podpěra rostlin Lilly
Kovová, 32x2 cm, výška 164,5 cm
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Esschert Design
Truhlík
Závěsný, kovový, 40x25 cm, výška 24 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Váza
Zelená/šedá, 23x39 cm, výška 22 cm
(149)
Skladem
Poslední kousek
791 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Esschert Design
Truhlík
Keramický, 16x39,5 cm, výška 15 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
33,5x33,5 cm, výška 9 cm
(42)
Skladem
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Esschert Design
Květináč
Závěsný, keramický, s odtokovým otvorem, ø 25,5 cm, výška 12 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
533 Kč
s kódem
666 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Woodland
S příměsí lnu, na zavazování, s potiskem, 37x37 cm
(163)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Woodland
3 ks, bavlněné, béžové, 45x65 cm
(832)
Skladem
282 Kč
s kódem
353 Kč bez kódu
118 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Woodland
Bavlněná/lněná, béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(658)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Woodland
Bavlněná/lněná, béžová
(310)
Skladem
305 Kč
s kódem
381 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Retro
Bavlněný, na zavazování, s květinovým vzorem, 37x37 cm
(48)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Retro Meadow
3 ks, bavlněné, žluté/šedé, 45x65 cm
(522)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
180
181
182
...
189
Načíst další